Gelinin Annesine Elbise Tavsiyesi

Çocuğunuzu evlendiriyor olduğunuz ve onun mutlu olduğu gününde, en güzel anınızı paylaşmak istediğiniz vakitte siz de ne giyeceğinize karar verdiniz mi? Çocuğunuzun bir yandan en heyecanlı olduğu öbür taraftan en mutlu günü olan düğün gününde kusursuz olmak, anne adaylarının hakkıdır… Gelinden sonra şık olacak olan kadın, siz olmalısınız. Annelerin düğün günü abiye modelleri inceleniyor.

Balo Salonları İçin Giyim Önerileri

Şık bir balo salonunda yapmayı düşündüğünüz düğününüz için, gelinin annesi olarak siz de şık olmalısınız.

balo

balo

Giyiminizi, gelinliğe göre seçebilir ve bu sayede abiye elbiseler arasından seçebileceğiniz şık modeller ile beraber, aksesuarlar da kullanarak tamamlayıcı bir şekilde prensesin annesi olarak en mutlu gün olan düğün gününde bulunabilirsiniz.

Gelinin Annesi

Kır düğünü yapılacak ise, bu yönde önemli bir kural vardır: Rahat giyinmek… Siz de kır düğünü yapacaksanız, gelin annesi olarak siz de şık ve bir o kadar sade görünümde kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Tek parçalı ve askılı olan, ipek elbise modelleriyle ya da ketenden yapılan abiye modellerini deneyebilirsiniz.

Kısa Elbiseler

Vücuduna güvenen gelin adayı anneleri için önerilen mini elbiseler ve askısız tuvalet modelleriyle düğün günü harika bir güzellikte olabilirsiniz.

kısa elbiseler

kısa elbiseler

Yaz aylarında yapılan düğünler için diz üstünde olan bir abiye modeli veyahut ipek bir şalı tamamlayıcı olarak kullanabileceğiniz mini elbise seçimi yapabilirsiniz.

Abiye

Kayınvalide olmanız, sizin yaşlı olmanızı ya da yaşlandığınızı göstermez. Yepyeni bir hayata adım attığınızın habercisi olan düğünlerde gösterişten uzak olan ve sıcak renklerin birleştiği harika abiye modelleri deneyebilirsiniz.

abiye

abiye

Kış gününde düğün olacak ise, bedeninizi saran düz renkte bir abiye denenebilir; yaz aylarında da dantelli bolero ile tamamlayıcı olarak straplez elbise modellerini deneyerek farklı bir seçenekte de farkı yaşayabilirsiniz.

Aksesuar

Koyu renklerden uzak durarak pastel ve yumuşak renkleri birlikte kullanarak şıklığı ve renkli oluşu siz de ortaya koyabilirsiniz.

aksesuar

aksesuar

Çocuklarınızın en mutlu günü olan düğün gününde siz de mutluluğunuzu göstermeye hazır olun. Aksesuar olarak uzun kolye ve ince eldivenler kullanabilir veyahut parlak broşlar ile şık bir kombin siz de yapabilirsiniz.