Gelin Bakımı

Profesyonel bir bakım ile düğün gecenizde muhteşem görünebilirsiniz. Düğün gecesi öncesi beslenme ve bakımlarınızı düzenli yaptığınız zaman siz o gece tam bir prenses olacaksınız. Kendinizi baştan yaratılmış gibi hissetmenin püf noktalarını çok iyi bilmelisiniz.

Cilt Bakımı

İpek gibi cilde sahip olmanız çok kolay. Cilt temizliğiniz özellikle cilt tipinize uygun şekilde yapılmalı. Cildiniz için profesyonel bir bakım uzmanından yardım almayı unutmayın.

cilt bakım

cilt bakım

Temiz bir cilt makyajı daha güzel gösterir. Düğün öncesi kendinize karbon lazer uygulaması yaptırarak mükemmel bir tene sahip olmanız mümkün. Siyah noktalardan kurtulacağınız gibi gözenekli ciltten de kurtulacaksınız.

Karbon Lazer

Botoks: Düğün gecenizde sönük kalmamak çok önemli. Botokstan hafif yardım alarak kendinizi yenilenmiş hale getireceksiniz. Kaş ortası ve alın çizgilerinizden kurtularak o gece harika bir cilt ile resim ve video karelerinde yer alabilirsiniz. Botoks ile ilgili merak ettiklerinizi gidererek, düğünden kaç gün önceden yaptıracağınız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Selülitlerden Kurtulun

Portakal görünümünde olan bir ten hiçbir zaman hoş görünmez. Selülitlerden düğün gecesi öncesi kurtulmanız için bazı yöntemler uygulatmalısınız.

selulit

selulit

Bu yöntemler arasında özellikle Vellashape metodu. Bu yöntemde farklı masaj teknikleri bulunur. FDA onaylı mucizevi bir uygulama ve üründür. Mekanik masaj, vakum, radyofrekans ve infrared yöntemleri ile selülitlerden kısa sürede kurtulacaksınız.

Ozon Sauna ile Toksinlerden Arının

Sağlıklı ve enerji dolu bir ten özellikle toksinlerden arınmayla mümkündür. Sizleri yorgun gösteren toksinlerden arınarak kendinizi canlanmış hissedeceksiniz. Ozon sauna ile kısa sürede arınmış bir tene kavuşursunuz. Kilo vermenizi hızlandırır ve selülit tedavisinde de başarılı şekilde uygulanır. Sindirim sisteminiz düzenlendiği gibi cildiniz sıkılaşır.