Gelin Ayakkabısı Özel Olmalı

Gelinlik modelinizi ve genel stilinizi tamamlayabilecek bir gelin ayakkabısı şık ve rahat olması gerektiği gibi aynı zamanda sizin için de özel olmalıdır.

gelin ayakkabısı

gelin ayakkabısı

Kaliteli ve şık gelinlik ayakkabıları her şeyden önce sizin özel ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliklere sahip olmalıdır. Abiye, sade, klasik ve topuklu modellerde üretilen ayakkabıların bazıları el boyama tekniği ile moda tasarımcılarının özel olarak tasarladıkları dokunuşlara sahiptir.

Özel Tasarım Gelin Ayakkabıları

Ayrıca düğün organizasyonunuz ile bir bütünlük sağlayabileceğiniz ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda tasarlatabileceğiniz üzerinde hoş çizimlerin yer aldığı özel ayakkabılar da tasarlatabilirsiniz. Ayakkabıların üzerlerine ise isteğinize bağlı olarak inci, taş ve dantel gibi detaylar uygulatarak kendi tarzınızı alternatif olarak yaratabilirsiniz.

ayakkabı modeli

ayakkabı modeli

Kişiye özel olarak ayakkabı tasarımı yapmakta olan bu tür ayakkabı tasarımcısı firmaların internet adreslerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve zevkleriniz doğrultusunda karar vererek, gelinliğinizin daha ışıltılı ve canlı durmasını sağlayabilirsiniz. En özel ve mutlu gününüzde kendinize özel bir ayakkabı seçerek ömür boyu unutmayacağınız anıları yaşamaya başlayabilirsiniz.