Gelin Arabası

Düğün organizasyonunuz için her şeyi tamamladığınızı varsayalım. Peki ya o büyük günde sizi kuaföre, fotoğraf çekimine ve düğün mekanınıza götürecek olan, hayatınızda binecek olduğunuz en özel aracı seçtiniz mi? Gelin arabası seçiminizi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizlere özel bir rehber hazırladık.

Limuzin

Gençlik zamanlarınızda ki mezuniyet dönemleriniz den hayatınıza yeni bir başlangıç yapmaya hazırlandığınız düğün gününe kadar hayallerinizi limuzinler süsler.

limuzin

limuzin

Pembe, kırmızı, beyaz ve siyah gibi renkler ile hayallerinizi süsleyen bu tür limuzin modelleri, geniş iç kısımlarıyla özellikle kabarık gelinlik seçen gelinlerin gözdesi oluyor.

Vosvos Kiralama

Vosvos severler bu tür araba modellerine gönülden büyük bir tutku ile bağlı olurlar. Çiçek çocukluk yıllarından kalan hangi fotoğrafa bakarsanız bakın mutlaka Vosvos araba modellerini görürsünüz.

vosvos

vosvos

Eğer sizler de içinizde bir yerlerde bu nostaljik dönemi tutuyorsanız ve dışarıya yansıtmak istiyorsanız, en mutlu gününüzde bir Vosvos modeli kiralayarak harika bir gelin arabası sahibi olabilirsiniz.

Klasik Arabalar

Eski model Amerikan arabalarına aşık biriyseniz, filmlerde bile kullanılan bu efsane arabaları ile düğününüze de gidebilirsiniz. 1937 model Cadillac, 48 Dodge ya da 64 model Impala ile düğün mekanınıza gittiğiniz an tüm bakışların üzerinize döndüğünü hissedebilirsiniz.

Şımartılmayı Sevenler

En özel ve en mutlu gününde hiçbir harcamadan kaçınmayan çiftler ise lüks gelin arabalarına göz atabilirler. Bentley Continental Gt, Lamborghini Gallardo, Ferrari 458 Italia, Porsche Carrera 4s, Bmw X6 ve Cadillac Escalade gibi arabaları gelin arabası olarak kullanabilirsiniz.

ferrari

ferrari

Lüks araç sınıfına giren bu araçların 3.000 Euro’ya kadar kira fiyatı olduğunu da hatırlatmakta fayda var. Fakat imkanlarınız el veriyor ise ve lüks arabaları seviyorsanız, düğün mekanınıza kırmızı bir Ferrari modeli ile hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

Gelin Arabası Modelleri

Gelin arabası seçiminizde alternatif bir model arıyorsanız ve ne seçmeniz gerektiği konusunda hala karar veremiyorsanız düğün mekanınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Örneğin açık havada bir kır düğünü düzenlemek istiyorsanız sepetli motor modelleri kiralayarak düğün mekanınıza romantik ve nostaljik bir giriş yapabilirsiniz.