Gelin Arabası Kiralamak

Konforlu, şık ve güvenilir bir kiralık gelin arabası ihtiyacınız var ise Cityline’ın lüks ve şık minibüs modeli araçlarını tercih edebilirsiniz. Genel olarak çiftlerin içerisinde rahat olmaları ve arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirebilmek için kullandıkları bu tür araçlar kabarık gelinlik tercih eden gelin adayları için de idealdir.

Pembe Gelin Arabası Modeli

Düğün gününüzde üstü açık bir gelin arabası istiyorsanız, renk seçimi olarak pembeyi tercih edebilirsiniz. Özellikle pembe vosvos modellerini şoförlü olarak da kiralayarak istediğiniz saat aralıklarına göre fiyat tekliflerini alabilirsiniz.

pembe gelin arabası

pembe gelin arabası

Yaz aylarındaki düğün organizasyonlarında, yaz aylarının sıcak ve ışıltılı havasını yansıtmak istiyorsanız pembe gelin arabaları sizler için ideal olacaktır.

Mercedes

Gelin arabası olarak seçeceğiniz arabada ilk tercihinizi konfordan ve lüksten yana yapıyorsanız Inter Limousine ile bu zevkinizi yaşayabilirsiniz.

mercedes

mercedes

Inter Limousine, Mercedes’i İstanbul trafiği konusunda tecrübeli, yabancı dil bilen özel eğitimli şoförler eşliğinde sizlere sunuyor.

Kalpli Vosvos

Vosvos severlerin tercih ettiği kalpli vosvos gelin arabası, vosvos modelinin üzerinin kalp şeklinde açılmasından adını alıyor.

vosvos

İlginç ve modern bir tasarıma sahip olan bu araç ile samimi ve aşk dolu bir düğün konsepti yaratabilirsiniz.

Thrifty Limuzin

Düğün konseptlerinin tamamında kullanılabilen limuzin modellerini Türkiye’de ilk defa 9 metre uzunluğunda ve 7 kişi kapasiteli olarak sunmakta olan Thrifty Car Rental şirketinden sağlayabilirsiniz. Beyaz ve siyah gibi renk seçenekleri arasından düğün konseptinize en uygun olanını seçerek misafirlerinizi bu geniş hacimli araç içerisinde ağırlayabilir ve düğününüzde unutulmayacak anılara imza atabilirsiniz.

Vosvos Kiralama

Şoförlü ve şoförsüz bir şekilde kiralayabileceğiniz vosvos arabalar özellikle samimi bir düğün konsepti isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Üstü açık vosvos modelleri tüm misafirlerinizin sempatik duruşu ile etkilendiği modellerden oluyor. Bu tür bir vosvos kiralamak istiyorsanız en az 1 ay önceden kira anlaşmasını yapmayı ise unutmayın.

Klasik Gelin Arabası

Görkemli ve etkileyici bir düğün konsepti düzenlediyseniz klasik model eski gelin arabalarından yararlanabilirsiniz. Şoförlü ve şoförsüz olarak kiralayabileceğiniz bu tür araçların iç kısımları oldukça geniş olduğu için yakınlarınızın bir kısmını da araca bindirebilirsiniz.

Helikopter Kiralama

Klasik gelin otomobilleri, limuzinler, VIP araçlar, jeepler ve diğer tüm modellerden etkilenmiyorsanız ve farklı bir

helikopter

şeyler arıyorsanız bir kır düğünü konseptinde ya da plaj konseptinde iniş pisti ayarladıktan sonra helikopter kiralayarak büyük bir farklılık yaratabilirsiniz.