Falabella İle Hayalinizdeki Kır Düğününü Gerçekleştirin

Özellikle de genç kızların büyük bir kısmı çok ufak yaşlardan itibaren kendi düğünlerinin hayalini kurmaya başlarlar. Ancak gerçek bir kır düğünü yapmak düşünülenden daha zor bir hale gelebilir. Çünkü burada en fazla dikkat edilmesi gereken şey doğru mekanı bulmaktır. İzmir Güzelbahçe’de bulunan Falabella şimdilerde insanlara bu imkanı tanıyor.

 

Burayı Benzersiz Kılan Şeyler Nedir?

Öncelikli olarak burası on yedi dönümlük bir alan içerisinde yer almakta. Böylece burada düğün yapmak isteyen çiftler tam anlamıyla istedikleri gibi bir kır düğünü yapabiliyorlar. Kendine özgü bir tarzda kır düğünü yapmak isteyen herkes, kendi düğünleri ile alakalı detayları buradaki yetkililer ile görüşerek istedikleri şeyleri yerine getirebilirler.

 

Çiftler Neden Burayı Tercih Ediyor?

Bu bölgede her bir çift için özel bir hazırlık yapılır. Dolayısıyla verilen hizmetler kesinlikle standart bir paket değildir. Bunun tersine çiftlere özel düzenlemeler yapılır, her bir düğünün istenilen temada hazırlanır.

 

Verilen Hizmet Paketi İçerisinde Neler Bulunmakta?

Yapılacak düzenlemede öncelikli olarak çiftlerin düğün için ne istediği şeyler belirlenir. Daha sonrasında da bu isteklere göre özel organizasyon işlemi yapılmaya başlanır. Gelin – damat yürüyüş yolu düzenlemesi, masa süslemesi, yer volkanları, düğün pastası, ordövr tabağı ile başlayan yemek sunumu, video çekim, içecek – alkol servisi de yine hizmet paketi içerisinde yer alır.

dugun_salonu_368_527b7c1c23239

Çift İçin Özel Bir Alan Bulunuyor Mu?

Yapılacak görüşmelerin sonrasında eğer ki çiftin ve ailesinin düğünlerinde ekstra yardıma ihtiyacı olursa bunun için özel elemanlar görevlendirilir. Bu elemanlar düğün boyunca gelin ve damadın yanında yer alır, onların isteklerini yerine getirirler.

 

Yemek Menüsü Nasıl Hazırlanıyor?

Düğüne gelen kişiler için öncelikli olarak ordövr tabağı hazırlanıyor. Sonrasında ara sıcaklar, ana yemek ve meyve ile tamamlanır. İçecek servisi içerisinde ise alkolsüz ya da alkollü içecek tercihi yapılabilmektedir. Hazırlanacak yiyeceklerin tamamı kaliteli ve sağlıklı ürünler ile hazırlanır. Böylece kişilerin akıllarında yiyecekler ile alakalı hiçbir soru işaret kalmaz, kişiler gönül rahatlığı ile burada bulunan menüler arasından seçimlerini yapmış olurlar.