Evlendiğiniz Yaşta Kalın

Düğün öncesi cilt bakımı ile güzel bir cilt elde ettiniz. Bu işlemi evlilik süresi boyunca da uygulayarak her zaman güzel görünmenin sırrını keşfedebilirsiniz.

Emin Ellerde Hissedin

Yves Rocher markası kendini dünya çağında tanıtmış önemli bir ürün markası. Ürünlerini organik tarım sahalarında yetiştirir.

güzellik

güzellik

Biyolog, kimyager ve dermatologlar dan oluşan uzman kadrosu ile 1100 ayrı bitkisel içeriği ürünlerinde hazırlar. Doğaya zarar vermeden ürünlerini siz müşterilerine sunar. Düğün günü öncesi ve düğün sonrasında Yves Rocker markası ürünlerini kullanarak doğal bir cilde kavuşacaksınız.

9 Kapı

7 değerli bitkiden hazırlanan ve 9 farklı yaşlanma karşıtı geliştirdiği özel ürün sayesinde cildiniz her zaman genç görünecek. 12 yıllık bir araştırma sonucunda elde edilen çok önemli bir ürün. Yves Rocher ile yıllar sonra da harika görüneceksiniz. İçinde bulunan önemli ürünleri tanıyarak cildinizin nasıl yenilendiğini hissedeceksiniz.Elma oligosidleri ile protein salgısı artar ve kırışık görünümü azalır. Cilde sıkılık verdiği gibi hep gergin tutar. Yalancı iğde posası ise içinde bulunan asitler ile cildin üst tabakası bağlarını güçlendirir.

güzellik iksiri

güzellik iksiri

Cilt sarkmasını engeller. Yalancı iğde çekirdeği özü; içeriğinde yoğun steroller bulunduğundan cilt hücrelerinin kolajen elastikiyetini artırır. Cildi toparlar. Yeşil pirinç; hücrelerin nefes almasında yardımcı olur. Cilde ışıltı sağlar. Tara çekirdeği; epidermiş ve dermiş desteğini artırır ve cilt onarır. Aloe vera; yapılandırılmış bir hücre için hücre onarıcı olarak bilinir. Afloya ise serbest radikallere karşı cildi güçlendirir. Cildin onarımında çok etkili. Pancar, cildin rahatlamasını sağlar.

Size Neler Verecek?

Gençlik iksiri 7,9 ile cildiniz her zaman genç bir görünüm kazanacak. Normal, karma ve yağlı ciltlerin yanı sıra hassas ciltler üzerinde de çok etkili.

gençlik

gençlik

Gece ve gündüz kreminin yanı sıra, göz kremi ve serum üniteleri ile her zaman sağlıklı bir cilt. Cildin yorgunluğunu alır ve hücre tabakasını yeniler. Kırışıklıkların her geçen gün azalmasını sağlar. Cilt renk tonu eşit hale gelir. Yaşlanma etkileri kısa sürede yok olur. Genç ve sağlıklı bir görünüm için bakım çok önemli.