En Yeni Düğün Fotoğrafı Fikirleri

Çiftler artık klasik tarzdaki düğün çekimleri yerine birbirinden farklı çekim fikirleri ile fotoğrafçıların kapılarını çalıyor. Bu konuda herhangi bir şekilde fikir elde edemeyen çiftler ise çok ufak bir araştırma ile istediği farklılığı elde edebilirler.

 

Boks Maçı Çekimleri

Aşkı bir maç olarak gören çiftler için birinci raund fotoğraf çekimi ile başlıyor. Ellerine boks eldivenlerini alan çiftler çekime başlayabilir.

 

Vintage Çekimler

Günümüzde yaşasalar da geçmiş dönemlerin dokusunu beğenen çiftlerin fotoğraf çekimi için tercihi genel olarak vintage çekimler oluyor. Zamanın ruhuna aykırı olacak fotoğrafları çektirmek isteyen çiftlerin yapmaları gereken tek şey ise fotoğrafçıları bu konuda bilgilendirmek.

 

Antika Arabalarda Yapılan Çekimler

Özellikle de araba merakı olan çiftlerin şimdilerde en fazla tercih ettiği fotoğraf çekimi ise antika arabalarda yapılan çekimler. Bunun için Koç Müzesi’ne gidilebilir. Ancak öncesinde mutlaka yetkililer ile görüşme yapılmalı ve fotoğraf çekimi ile alakalı gerekli bilgiler alınmalıdır.

 

Sualtı Çekimleri

Özellikle de son dönemlerde pek çok çift su altında fotoğraf çektirmeyi tercih ediyor. Ancak bu tarz çekimi herkes yapamaz. Bunun için bazı şeyleri yerine getirmek gerekmekte.

judy-and-victor-underwater-trash-the-dress-photographer-ivan-luckie-photography-1

Deniz Çekimleri

Suyun altında olmak yerine üstünde olmayı tercih eden çiftler ise denizde fotoğraf çektirebilirler. Gelin ve damat deniz üzerinde birbirinden farklı fotoğraflar çektirebilirler.

dugunfotografcisi462

Benzersiz Düğün Selfiesi

Şimdilerde artık hemen herkesin ağzında yer alan selfie çılgınlığı şimdilerde düğünleri de ele geçirmiş durumda. Çiftler bu selfieler ile en muhteşem anlara imza atabilirler.

sosyal-medyayla-dugun-yukunu-azaltma

Yastık Savaşı Çekimleri

Herkesin çektiği klasik tarzdaki fotoğraflardan sıkılan çiftler şimdilerde farklı düğün fotoğrafları araştırmaları yapıyorlar. Bu araştırmalar sonrasında ise ilk olarak karşılarına çıkan şeylerin başında yastık savaşı geliyor.

62780cd2fbea4b7bb06d6367c8408ff6

Lunapark Çekimleri

Bu fikir genel olarak herkesin bildiği bir fikir. Dolayısıyla isteyen herkes lunaparka giderek hem eğlenebilir hem de ortaya çok güzel fotoğrafların çıkması sağlanabilir.

lunapark-ankara-düğün-fotoğrafları

Arkadaşlarla Çekimler

Çift en mutlu gününde arkadaşları ile birlikte diledikleri gibi pozlar verebilir. Burada ortaya koyulacak konsept yalnızca eğlenmek. Fotoğrafçı en doğal pozları yakalayacak ve unutulmaz bir fotoğraf albümü hazırlanmış olacaktır.