En Muhteşem Balayı Adaları

Yapacağı balayını bir adada geçirmek isteyen kişileri düşünen tur şirketleri son dönemlerde onlarca farklı çift için balayı programı ayarlıyor.

 

Kıbrıs Adası

Türkiye’ye çok yakın olan bu ada ağırlıklı olarak ülkemizdeki çiftler tarafından tercih ediliyor. Otelleri, doğal güzellikleri ve uygun fiyatları sayesinde her sene onlarca farklı çifti misafir ediyor.

En Muhtesem Balayı

Phuket Adası

Tayland’ın en büyük adası olarak da bilinen Phuket, son dönemlerde Türk turistler tarafından en fazla tercih edilen yerlerden bir tanesi. Bütün su sporları için olanaklar sağlayan ada, bununla birlikte büyüleyici manzarası ile de gelen kişileri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

En Muhteşem Balayı

Bali Adası

Doğal bir alanda balayı yapmak isteyen çiftlerin bu isteklerine cevap veren Bali adası, bir aya kadar olacak tatiller için çiftlerden vize istemiyor. Buraya gelecek olan çiftler dalış, orman yürüyüşleri, masaj, dans gösterileri, su altı güzelliklerini izleme gibi pek çok farklı seçenek arasından tercihlerini yapabilir.

En Muhteşem Balayı

Maldivler Adası

Adada balayı denildiği zaman pek çok kişinin aklına ilk olarak gelen yerlerden bir tanesi hiç şüphesiz ki Maldivler. %99’u denizlerle kaplı olan bu adanın masmavi denizi ve bembeyaz kumları ile cenneti andırıyor. Üstelik Maldivler’e gitmek isteyen çiftlerin vize almak gibi bir zorunluluğu da bulunmuyor.

En Muhteşem Balayı

Santorini Adası

Güney Ege Denizi içerisinde yer alan bu ada, çiftlerin romantik gün batımını en güzel seyredecekleri yerlerden bir tanesi. Kendine özel bir mimarisi olan ada özellikle Nisan-Mayıs-Eylül ve Ekim aylarında ziyaretçi akımına uğruyor.

En Muhteşem Balayı

Seyşeller Adası

Hint Okyanusu içerisinde yer alan bu ada içerisinde yer alan, Beau Vallon ve Anse Major bölgeleri içinde bulunan plaj ise el değmemiş. Dolayısıyla bu bölge dünya içerisindeki en etkileyici plajlardan bir tanesi olma özelliğine sahip. Ayrıca ada içerisinde aşk temalı pek çok farklı kulüp bulunmakta.

En Muhteşem Balayı

Mauritius Adası

Yine Hint Okyanusu içinde bulunan Mauritius, şimdilerde en önemli balayı lokasyonlarından bir tanesi. Tropikal iklime sahip olan ada, denize girmek adına ideal sıcaklıkları içerisinde bulundurmakta. Yalnızca denizi ile değil aynı zamanda tarihi, kültürel alanları, gece kulüpleri, alışveriş noktaları ile de insanlara istedikleri şeyleri veriyor.

En Muhteşem Balayı