En Güzel 5 Nikah Hediyesi

Porselen kutular, lavanta keseleri ve daha pek çok farklı alternatife sahip olan nikah şekerleri ile ilgili sizlere ufak bir rehber hazırladık. Misafirlerinizin atmaya kıyamayacağı bu şık ve estetik duruşlu nikah şekerlerinin en iyi 5 örneğini sizler ile paylaşıyoruz.

Hoş Kokulu Çiçek Keseleri

Hoş kokulu kurutulmuş çiçeklerin içerisinde yer aldığı ufak keseler son derece popüler olarak karşımıza çıkıyor.

çiçek keseleri

çiçek keseleri

Birtakım kokulu bitkilerin şık bir tül kesede toplanması ile tasarlanan bu nikah şekerleri misafirleriniz tarafından oldukça fazla beğenilecektir. Eğer şık, ekonomik ve estetik duruşlu bir nikah şekeri arıyorsanız çiçek keselerini kullanabilirsiniz.

Buz Dolabı Magnetleri

Kişiye özel mumluklar, mıknatıslı minik çerçeveler ve buzdolabı magnetleri sevdiklerinizin de evlerini süsleyebilecek özelliklere sahiptir. Misafirlerinizin buz dolaplarına astıkları bu şık magnetler onların sizi günün belirli saatlerinde hatırlaya bilmenizi sağlayacaktır. Aylarda uğraşarak kusursuz bir hale getirdiğiniz düğün organizasyonunuzun insanların akıllarında kalıcı olmasını istiyorsanız magnet şeklindeki nikah şekerlerini kullanabilirsiniz.

magnet

magnet

Kalıcı Bir Hediye

Çevrenizi korumak ve misafirlerinizi sevindirebilmek için onlar adına fidan bağışında bulunabilirsiniz. Nikah şekeri ikram etmek yerine fidan bağışladığınız zaman doğaya yüzlerce ağaç ekmiş olursunuz. Ayrıca nikah şekeri yapımında kullanılan geri dönüşümü olmayan maddeleri de kullanmadığınız için doğaya karşı olan saygınızı dışarıya yansıtmış olursunuz. Misafirlerinizin adına yapacağınız bağış karşılığınca almış olduğunuz sertifikaları onlara hediye ederek gururlanmalarını sağlayabilirsiniz. Dünya üzerinde kalıcı bir hediye bırakmak istiyorsanız bu yöntem sizler için ideal olacaktır.

Estetik Duruşlu Porselen Kutular

Misafirlerinizin takı kutusu olarak kullanabileceği ve ufak eşyalarını içerisine yerleştirebileceği değişik tasarımlı porselen kutular, kalıcılığı ve estetik duruşu ile sizlerin her zaman hatırlanmasını sağlayabilecek niteliklere sahiptir.

Flaş Bellek

Yurt dışında son yıllarda çiftler arasında çok fazla tercih edilmeye başlanan USB’ler çiftlerin davetiyelerini bilgisayar ortamında tasarladıkları fotoğrafları ve diğer dosyaları 1 GB’lık USB’lere koyarak misafirlere dağıtması şeklinde kullanılıyor.

flaş bellek

flaş bellek

Bu yöntemi kullanarak alternatif bir duruş yakalayabilir ve herkesin daha sonra işine yarayabileceği USB bellekler ile kalıcılığı sağlayabilmiş olabilirsiniz. Hediyenizin içerisine sığabilecek boyutta dilediğiniz tüm özel dosyaları koyarak misafirlerinize hediye edebilirsiniz.