En Eğlenceli Davetiye Modelleri

Davetiye denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi klasik tarzda bir kağıt ve zarftır. Bundan dolayı da davetiyeler alındıktan sonra düğünün nerede yapılacağı not edilir ve davetiyeler atılırdı. Şimdilerde ise birbirinden farklı ve eğlenceli davetiye modelleri sayesinde insanlar gelen davetiyeleri atmak yerine uzun süreler boyunca saklıyorlar.

 

Şık Davetiyeler

Her zaman sahip oldukları şıklıkları davetiyelerinde ve düğünlerinde de kullanmak isteyen çiftlerin son zamanlardaki tercihlerinin başında şık şişeler içerisinde bulunan davetiyeler geliyor. Bu şişeler ise düğünün temasına göre özel olarak süsleniyor.

davetiye00

E-Davetiyeler

Teknolojiye ayak uyduran bir çiftin seçmesi gereken davetiye türü ise online davetiyeler. Bunlar sistem içerisinde çok kolay bir şekilde hazırlanıyor. Çiftler davetiye şablonlarını seçiyor ve davetiye detaylarını giriyorlar. Daha sonrasında da davetli listesinde online olarak gönderiliyor ve LCV takibi yapılabiliyor.

n_8be2c7040632f1fb26be84ff_7f7b772e164ff7a

Kitap Ayracı Davetiyeler 

Davetiyeler genel olarak yalnızca düğüne kadar kullanılıyor. Daha sonrasında da ya çöpe atılıyor ya da bir köşede unutuluyor. Kitap ayracı davetiye modelleri ise daha sonrasında özellikle de kitap kurtları tarafından kullanılabilecek tarzda özel olarak hazırlanıyor.

Kitap Ayracı Davetiyeler

Evlilik Cüzdanı Şeklinde Davetiyeler

Pek çok insan bu fikri sıradan bulsa da son dönemlerin gözde davetiye modellerinden bir tanesi evlilik cüzdanı şeklindeki davetiyeler. Davetiye içerisine yazılacak düğün tarihi ve mekan ile alakalı bilgiler çok esprili bir şekilde karşı tarafa duyurulabiliyor. Böylece bunları okuyan kişiler de düğün gününü sabırsızlıkla beklerler.

Evlilik Cüzdanı Şeklinde Davetiyeler

Sade Tarzda Takvim Şeklinde Davetiyeler

Sade ve şık bir yaşam tarzına sahip olan çiftler genel olarak düğünün yapılacağı ay içerisinde önemli olan tarih işaretlenir. Takvimin arkasındaki alan ve zarf da birbiri ile uyumlu oluyor.

En Eğlenceli Davetiye Modelleri nişan-davetiye-örnekleri-5

Aşk Çizelgesi

Birbirine büyük bir tutkuyla bağlanmış olan çiftler bu aşklarını ortaya koymak adına farklı bir davetiye modelini tercih ediyorlar. Burada aşkın başladığı ilk günden bu yana en önemli detaylar davetiyenin üzerinde bulunuyor. Bu sayede çiftlerin evliliğe kadar olan dönemdeki en önemli anları ile alakalı bilgilere insanlar da şahit olarak onların düğünlerine katılıyorlar.

Aşk Çizelgesi