Düğününüzün Müziklerini Seçin

Düğün organizasyonlarının daha eğlenceli ve enerjik geçmesi için hizmet vermekte olan Mr Music Düğün Müzik Organizasyon’dan Uğur Karan ile sizler için görüştük ve bu konuda detaylı bilgiler aldık.

Firmanız ve Ekibiniz

Mr Music ekibinde yer alan DJ’lerimiz kendi özel arşivleri, tecrübeleri ve stilleri ile göstermiş oldukları performans ile diğerlerinden kolay bir şekilde ayrılırlar.

firmanız

firmanız

Çaldığımız müzik programları ve arşiv içerikleri tamamen çiftlerin isteklerine göre geniş bir yelpazede profesyonel olarak hazırlanmaktadır. Mr Music ekibi olarak tüm davetlerde ses ve müziğimizin kalitesi ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışarak diğer firmalardan farklı olduğumuzu göstermeye özen gösteriyoruz.

Müzik ve Orkestra Hizmetleri

Profesyonel DJ, müşterilerimizin taleplerine göre değişebilen orkestra ekipleri, perküsyon showları, balkan orkestrası, oryantal, yöresel folklor ekipleri, trio karşılama ekipleri gibi davetlerin türüne göre uygun hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çiftler Neler Talep Ediyorlar?

Bilgi almak isteyerek bizler ile iletişime geçen çiftler genel olarak ilk önce fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorlar. Ancak her düğün farklı bir yapıya sahip olduğu için çiftlere kesin bir fiyat aralığı belirtemiyoruz. Düğünün yapılacağı mekan, kişi sayısı ve benzer detaylar gözden geçirildikten sonra ücret hakkında genel bir oran belirtebiliyoruz.

müzik

müzik

İnternet sitemiz üzerinden çiftlere örnek videolar ve çalışmalar izlettirme şansımız da oluyor. Fakat yine de görüşmelerin daha sağlıklı geçebilmesi için yüz yüze görüşmemiz gerekebiliyor. Bize gelen çiftlerin beklentilerini dinledikten sonra ne tür hizmetler sunduğumuzu onlara aktarıyoruz.

Başvuru

Düğün tarihi yaklaşmadan önce çiftlerin bizler ile iletişime geçmesi daha uygundur. Düğün tarihlerini belirlemiş olan çiftler müzik seçeneklerini de bizlere iletebilirler. Düğün mekanını seçmeden bize gelen çiftler de olabiliyor. Bu konuda onlara da yardımcı olmaya çalışıyoruz.

düğün müziği

düğün müziği

Düğün sezonunun başladığı tarihler sıkışık dönemler olduğu için rezervasyonların 1 ay öncesinden yapılması önemlidir. Müzik seçiminin yapılabilmesi için daha kısa bir süre daha verilebilir fakat düğün tarihi geldikçe çiftlerin koşuşturmacası yoğunlaşacağı için, yeterli zamanı müzik seçimi için ayıramayabilirler.

Hangi Müzikler Ön Plana Çıkıyor?

Mr Music ekibi olarak, arşivimizde her zaman yerli ve yabancı tüm sanatçılara yer veriyoruz. Gündemdeki şarkıları sürekli olarak takip ederek arşivimizi güncelliyor ve canlı tutuyoruz. Düğünler için standart bir müzik türüne bağlı kalmak gibi bir durum söz konusu değildir.

müzik

müzik

Her düğünün atmosferi farklı olabileceği için çiftlerimizin ihtiyaçlarına en sağlıklı şekilde cevap verebilmek adına arşivimiz de her tür müziğe yer veriyoruz. Bu konuda tamamen açık fikirli bir şekilde hareket ediyoruz. Bu sebeple müşterilerimiz düğün organizasyonlarında kendilerini enerjik ve pozitif hissederek eğlenebiliyorlar. Firmamız bu konuda yeni ve arşiv değeri taşıyan tüm şarkıları ile repertuarını sağlam tutmaktadır.

Düğün Müziği

Düğün müzikleri tamamen profesyonel bir şekilde icra edilmesi gereken bir iştir. Telafisi kesinlikle olmayacak olan bu gecenin kusursuz geçebilmesi için en önemli noktalardan birisi müziktir. Mr Music olarak bu sektördeki tecrübelerimizi evlenecek olan çiftlere en net biçimde aktarıyoruz.