Düğününüzü Partiye Dönüştürün

Düğün denildiği zaman herkesin aklına bilindik sahneler gelir. Ağır balo salonlarında geçirilen saatler, zoraki merasimler. En mutlu gününü sevdikleri ile çok daha mutlu bir hale getirmek isteyen çiftler ise farklı bir düğün organize edebilirler. Yapılacak organizasyon sonrasında çiftler tahmin edemeyecekleri kadar eğlenebilecek. Bu eğlence sonrasında ise ortaya birbirinden mutlu ve farklı fotoğraflar çıkacak.

 

Doğanın Tadını Çıkartın

Şimdilerde insanların en büyük sorunlarından bir tanesi şehirde dört duvarlar arasında bir yaşam sürmek. Dolayısıyla düğününüzün çok daha akılda kalıcı olması adına yapmanız gereken şey mümkün olduğu kadar farklı alanlara yönelmek. Yapılacak kır düğünü ile hem siz hem de sevdikleriniz onları boğan havadan kendilerini kurtarmayı başaracaktır. Hafif tarzda düğün yemekleri, soğuk kokteyller ile düğünlerini istedikleri konseptte hazırlayabiliyorlar.

Burada en önemli olan şey, çiftin kendi düğünü için ne istediğini belirlemesidir.

 Natural

Masmavi Bir Düğün

Denize kıyısı olan bir şehirde yaşayan çiftler bu durumu avantaja çevirebilirler. Dalgaların sesi, masmavi deniz ve martılar ile birleşen düğün de doğal olarak buna uygun bir gelinlik seçilmesi gerekiyor. Ayakkabı olarak ise tercih sandaletten yana olmalı. Üstelik şimdilerde pek çok farklı organizasyon şirketi çiftlerin bu isteklerini yerine getirmek adına sahilde farklı konseptlere sahip düğünleri kısa süreler içerisinde hazırlıyor. Burada önemli olan şey doğru organizasyon firmaları ile çalışmak ya da düğün çift tarafından planlanacaksa her bir ayrıntıya dikkat etmek gerekmekte. Böylece hiçbir sorun gelmeden, eğlenceli bir şekilde düğün yapılacaktır.

dugun-fotografi-icin-denize-girdiler-2-600x330

Teknede Parti Eşliğinde Düğün

Düğüne gelecek olan kitle yaş ortalaması olarak gençse yapılacak düğün teknede olabilir. Böylesi durumlarda sıkıcı bir düğün yapmak yerine tekne partisi yapılabilir. Genel olarak bu tarz partiler akşamları yapılmaktadır. Denizin tam ortasında yapılacak bu tarz partilerde menünün de farklı olması gerekiyor. Bu tarz düğünlerde dikkat edilmesi gereken en önemli detay ise alkol kullanımı. Denizin üzerinde gereğinden fazla alkol alımı sonrasında ortaya farklı sorunlar çıkabilir. Dolayısıyla çiftlerin bu konuda dikkatli olmaları ve verecekleri davetlerde alkol kullanımında sınırlandırma yapılmalıdır.

beyaz-kuğu-teknede-düğün-2