Düğününüzü Ölümsüzleştirmek Elinizde

Özellikle de kadınlar düğün fotoğrafları konusunda oldukça ciddi araştırmalar yaparlar. Çünkü bu fotoğraflar bir kere çekilecektir ve meydana gelebilecek en ufak bir sorun ile birlikte çekilen fotoğraflar istenilenden çok daha farklı bir görüntüye erişecektir. Bunu engellemek adına farklı firmalar arasından seçim yapmak büyük bir önem taşıyor.

 

İstanbul’da Beyza Sultan Durna

 

Aşk büyük bir tutku işidir. Bu tutkuyu ortaya çıkarmak adına mutlaka kaliteli fotoğrafçılar ile çalışmak gerekiyor. Çiftlerin var olan aşklarını çok daha iyi bir şekilde belgelemek adına yapılması gereken şey ise Beyaz Sultan Durna ekibine güvenmek. İnsanların asla tam anlamıyla anlatamadıkları aşk, çekilecek kareler ile ortaya çıkmış olacaktır.

 

Ankara’da Beyaz Oda

 

Düğün günü çiftler fotoğraf çektirirken hiç olmadığı kadar gergin bir hale gelir. Çünkü oldukça kısa süreler içerisinde yabancı bir ortamda deyim yerindeyse modeller gibi poz vermesi gerekir. Böylesi bir durumun önüne geçmek adına öncelikli olarak kaliteli bir ekiple çalışmak gerekmektedir. Çiftin heyecanına ortak olan Beyaz Oda ortaya tam da çiftin istediği gibi çekimler çıkartıyor.

 

İzmir’de Sedat Pamuk

 

Günün ilk saatlerinden itibaren başlayan heyecanın en güzel anlarında çiftin yanında yer alan kişi ise Sedat Pamuk. Konusunda uzman olmasından dolayı yaptığı her çalışma sonrasında ortaya istenilen görüntüler çıkmış oluyor.

 

Antalya’da Güzz Fotoğraf Stüdyosu

Evlilik dünyasına çok güzel bir hikaye ile başlamak isteyen çiftler Güzz Fotoğraf Stüdyosu’nu tercih edebilirler. Burada herkese uygun farklı paketler bulunuyor.

 

Adana’da 360’ Düğün Digital Group

4 yıldır düğün sektörü içerisinde yer alan ve yapmış olduğu başarılı çalışmalar ile adından söz ettiren markanın kadrosunda yer alan bayan fotoğrafçılar ile gelin adayları kendilerini hiç olmadığı kadar rahat hissediyor. Firma genel olarak hikaye fotoğrafçılığı yaparak çiftlere hizmet veriyor.

360-east-mod-164640DL

Bodrum’da Hayalevi Fotoğraf Stüdyosu

 

Düğün günü içerisinde hazırlıktan başlayarak gece sona erene kadar geçecek süre içerisinde meydana gelebilecek her türlü gelişme fotoğrafçılar tarafından ölümsüzleştiriliyor. Çekilen bütün fotoğraflar yüksek çözünürlüklü olacak şekilde teslim ediliyor ve isteğe bağlı olarak farklı baskılar sonrasında kişilere ulaştırılıyor.