Düğünde Farklılık Yaratın

Eğlenceli, enerjik ve kaliteli repertuarı ile tüm başarılı düğün ve davet organizasyonlarının arkasındaki gizli isim Orkestra Musicall, günümüzde bu hizmetleri tüm çiftlere özel olarak sunmaya devam ediyor. Sizler için Orkestra Musicall ile konuşarak merak ettiğiniz soruları onlara yönelttik.

Orkestradan Biraz Bahseder misiniz?

Orkestra Musicall olarak sahne aldığımız her düğün organizasyonunda aynı enerjiyi ve heyecanı misafirlerimiz ile birlikte hissederek işimizi yapıyoruz.

orkestra

orkestra

Kısa sürede büyük başarılar elde etmemizin arkasında bu sır yatıyor diyebiliriz. Kaliteli eğlence sloganı ile çıktığımız bu yolda repertuarımızı her zaman geniş tutarak yaratıcılığımızı kullanmaya özen gösteriyoruz.

Ekip Çalışması

Düğün organizasyonlarının her biri bir diğerinden daha farklı bir havaya ve atmosfere sahiptir. Bu sebeple her düğün için özel stratejik planlar yaparak hareket ediyoruz.

ekip çalışması

ekip çalışması

Çiftler ile toplantılar yaparak repertuar seçimi, düğün müzik seçimleri, planlama ve koordinasyon çalışmalarını belirliyoruz.

Kadro Değişikliği

Her düğün organizasyonunda davetli sayısı ve müzikal beklentiler birbirinden değişik olabiliyor. Bizler de her zaman bu farklılıkları göz önüne alarak 5 farklı müzisyenden oluşturduğumuz Orkestra Musicall Junior kadromuzdan, 10 ile 15 müzisyenden oluşan Orkestra Musicall Allaturca ve Orkestra Musicall Bigband gibi alternatifler sunuyoruz.

Çiftlere Hangi Alternatifleri Sunuyorsunuz?

Düğün müziklerinin seçimini dört ayrı kategoride sınıflandırmak gerekiyor. İlk çıkış, dans, pasta ve gelin buketi fırlatma seremonisi için çiftlere her kategori için onlarca farklı şarkı öneriyoruz.

davul şov

davul şov

Ayrıca çıkış, ilk dans ve pasta seremonisi sırasında çiftlerimize eşlik etmesi için Italian Wedding Consept, Davul Show ve nefesli enstrüman kullanan ekibimiz ile yaratıcı alternatifler sunuyoruz. Tüm şarkıların edit ve mix işlemleri ise tarafımızdan yapılıyor.

DJ Seçimlerinde Neler Öneriyorsunuz?

Müzik düğün organizasyonlarının en önemli parçalarından birisidir. Düğün davetinin kalitesinden düğünün eğlencesine kadar en önemli unsur müziktir. Bu sebeple çiftlerimizle çalışmak istedikleri orkestra ve DJ seçimleri konusunda mutlaka referanslara bakmalarını tavsiye ediyoruz.

Orkestra Musicall’in

Düğün tarihlerinden en az  60 gün önce rezervasyon yapan çiftlerimize %20 oranında erken rezervasyon indirimleri sunuyoruz.