Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

  • Şehir İstanbul

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


“Bizimle evet!”

Hayatımızda dönüm noktaları vardır. Bunlardan en önemlisi şüphesiz ki uzun uzun planlamalar yaptığımız ve kusursuz geçmesini dilediğimiz “Düğünümüz”dür.

Düğününüzün her aşamasında tecrübelerimizle her detayı düşünerek ve dünyadaki düğün organizasyon modasını yakından takip ederek, davetinizin muhteşem olması için size ev sahipliği yapalım.

Sizleri ve değerli konuklarınızı kusursuz bir servis anlayışı ile otelimizde ağırlayalım!

Marina ve uçsuz bucaksız deniz manzarası eşliğindeki terasımız da hayatınızdaki en değerli “Evet”e muhteşem bir gün batımı şahitlik ederken bu görselliğin tadına varabilmek adına düğün öncesi kokteylini bu özel alanımızda gerçekleştirelim.

Düğün yemeğimizi ise özel locaları, el işçiliği tavan işlemeleri ile bezenmiş muhteşem balo salonumuz veya marina manzaralı salonlarımız hayatınızdaki en özel anılarınızı oluşturalım.

Genç, dinamik ve deneyimli mutfak ekibimizin yetenekli ellerinden çıkan menüler davetinizi eşsiz kılacak… Konuklarınız, bu lezzetli tatları ve özel gününüzü her zaman hatırlayacak.

Profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilen fotoğraf, video ve müzik organizasyonları ile hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü yerdeyiz..

Bizimle ‘evet’ için sizi bekliyoruz….