TT Dans Okulu

  • Şehir İstanbul
  • Minimum Fiyat 400 - 600 TL
  • Ders Türü Bireysel ( Çifte Özel )
  • Ortalama Kurs Süresi 4 - 5 Ders

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


Muhteşem bir düğün dansı için ilk adımınız!

İster romantik bir Tango, ister asil bir Vals, ister eğlenceli bir Quickstep, cesur bir Rumba ya da çılgın bir Jive olsun uzman eğitmenlerimiz sizleri en özel gününüzde dans divasına dönüştürebilir.

Düğün dansı koreograflarımız büyün yaş grupları ile ve tecrübeli, tecrübesiz birçok kişi ile çalışma konusunda uzman oldukları için endişeye gerek yok. Daha önce dans edip etmemiş olmanız hiç önemli değil. Dans pistinde neler yapabildiğinizi görünce çok şaşıracaksınız!

Göz alıcı bir düğün dansı için izleyeceğimiz yol haritamız;

Ücretsiz Tanıtım Dersi

Başarılı bir düğün dansının yolu doğru seçimlerden geçer. Seçimler yapılırken çiftin beklentisi ve uzman görüş beraber değerlendirmeye alınır. Dans seçimi, müzik seçimi ve konsept belirlenmesi aşamasında tamamen sizin arzularınız belirleyici olabilirken, dilediğiniz takdirde, kendinizi uzman görüşlere bırakabilirsiniz. Bu aşamanın hemen sonrasında tanıtım dersine başlayabiliriz.

Ücretsiz Final Provası

4 haftalık koreografi derslerimiz tamamlandıktan sonra büyüleyici bir düğün dansı performansı sergilemeniz için 1 saatlik prova ve detay düzenleme dersini ekstra pratik olarak siz değerli çiftlerimize sunuyoruz.

Çünkü önemsiyoruz..

Evde Dans

Zamanın ve enerjinin çok değerli olduğu günümüz İstanbul koşulları düşünüldüğünde , siz çiftlerimiz daha rahat edebileceğiniz evlerinizde de derslerinizi alabilirsiniz. Ayrıca eğitmenlerimiz çift olarak ev derslerine katılacağından,düğün dansı performansınız için bireysel olarak size kattıkları daha hızlı ve daha yoğun olacaktır.

Nedime / Sağdıç Gösterisi

Düğün dansınıza ya da farklı bir gösteriye yakınlarınızı dahil ederek akıllarda kalacak, eğlenceli eve uzun yıllar hatırlayacağınız bir gösteri yapabilirsiniz.

Profesyonel Gösteriler

Dilerseniz Türkiye’nin en iyi koreograflarının hazırlamış olduğu ve konusunda ödüllü dansçıların profesyonel gösterileriyle davetlilerinize akılda kalıcı,renkli ve eğlenceli şovlar sunabilirsiniz.

Hakkımızda

2007 yılında TT Dans olarak dans kariyerimize birçok ulusal kanalda ve ulusal platformlarda , reklamlarda gösteriler hazırlayıp, sunarak başladık. Birçok uluslararası dans yarışmasında ülkemizi temsil etmek üzere çiftler yetiştirdik. Türkiye Dans Sporları Federasyonu yarışmalarında klasman şampiyonu sporculardan kurulu bir ekibe sahibiz . Kazandığımız dansçı portföyümüzle 2010 yılından itibaren profesyonel dans sporu sporcusu ve dans sporu antrenörlerimizle dans eğitimleri vermeye başladık.

Hali hazırda dans eğitimleri verip, dans sporu yarışmalarına çiftler yetiştirip organizasyonlar için gösteriler hazırlayıp, sunup, düğün dansı koreografileri ve düğün organizasyonlarına profesyonel gösteriler sunuyoruz.

Düğün Mevsimi kullanıcılarına özel düğün dansında %25 ve dans paketlerinden satın alan çiftlere özel dans ayakkabılarında %50 indirimden faydalanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
GSM NO : 0507 017 90 17
TT Dans Okulu Web Adresi