Sözbir Hotel

  • Şehir İstanbul

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


Boğazın incisi Sözbir Royal Residence Hotel.

Tarihte Asya kapısı olarak yerini alan Üsküdar’ın Boğaziçi kıyısında, 29 süit ve 16 apart residence odası ile Sözbir Royal Residence Hotel anı yaşayıp unutulmaz anılar yaratabileceğiniz kendinizi evinizdeymişçesine huzurlu ve mutlu hissedebileceğiniz tek adres.

Geleneksel Türk taş oymacılığı ve eskitme boya teknikleriyle otantik bir dekora sahip olan Sözbir Royal Residence Hotel, boğazın panoraması eşliğinde sultanlara layık ziyafetler yaşayabileceğiniz bir düğün mekanı. Hizmet kalite standardı ve misafir memnuniyeti ilkesini benimseyen Sözbir Royal deniz ve kara yolu ulaşım ağının tam ortasında bulunmaktadır.

Sözbir Royal Residence Hotel, 200 kişi kapasiteli Sultan Restaurantı, 350 kişi kapasiteli Havuz – Bar Restaurantı, 70 kişi kapasiteli Bordeaux Bar – Restaurantı, 50 kişi kapasiteli Teras Restaurantı, 10 kişiden 200 kişiye kadar olan konferans ve toplantı salonlarıyla, banket, catering, incentive ve VIP hizmetleri ile yerli ve yabancı misafirlerine hizmet vermektedir.

Sözbir Royal Residence Hotel, tüm davet ve toplantı organizasyonları, düğün, nişan, bekarlığa veda, sünnet, motivasyon yemekleri, ürün tanıtım, ulusal & uluslararası kongreler, moda defileleri, doğum günü gibi etkinliklerinize profesyonel bir seçenek sunuyor.