Pastölye

  • Şehir İstanbul
  • Maksimum Dilim Sayısı 500
  • Minimum Dilim Başı Fiyat 8 -10 TL

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


 

-Ürünlerin içerikleri konusunda bilgi verebilir misiniz?

Kurabiyelerde genellikle yoğun vanilya aroması kullanılmaktadır. Ancak, arzu edildiği takdirde tarçın aroması da eklenebilmektedir. Pasta, cakepop ve cupcake’lerin içeriği oldukça yoğun çikolatalı brownie kekler ile bu keklerin içine enjekte edilen Belçika çikolatalı bitter ganaj’dan oluşmaktadır. Çikolata sevmeyenler için pastacı kreması seçeneğimiz de mevcuttur.

-Kullandığınız malzemeler hakkında bilgi verebilir misiniz?

Ürünlerimiz tamamıyla yenilebilir malzemelerden hazırlanmaktadır. Kullanılan un, şeker, tereyağı, çikolata ve benzeri malzemeler evlerimizde tükettiğimiz gibi en kaliteli markalar arasından seçilmektedir. Herhangi bir bitkisel yağ, doğal olmayan aromalar, pasta katkı maddeleri, kabartıcılar, vs. kesinlikle KULLANILMAMAKTADIR. Süslemede kullanılan malzemeler ise çoğunlukla yurtdışından temin edilmekte olup gıda süslemede uzman dünyaca ünlü firmaların ürünleri tercih edilmektedir.

-Siparişlerimin ödemesini nasıl yapabilirim.

Öncelikle ürünlerimiz sipariş üstüne ve tamamıyla kişiye özel olarak hazırlandığı için ödemenin yarısı yapılmadan sipariş kesin sayılmamakta ve tarih rezerve edilememektedir. Siparişinizin kesinleşmesi için sipariş bedelinin yarısının ön ödeme olarak ilgili hesap numarasına havale yapılması gerekmektedir. Ödemenin diğer yarısı ise ürün tesliminde elden yapılabilmektedir.

-Ürünlerinizi ne tip ambalaj ya da paketlerde sunuyorsunuz?

Ürünlerimiz standart olarak sağlam, dayanıklı ve hediye paketi sıklığında özel olarak tasarlanmış kutularda sunulmaktadır. Fiyatlarımıza kurabiye ve cakepopların tek tek poşetlenmesi ve hediye paketi şeklinde sunulması da dahildir.

– Ürün teslimatı nasıl yapılmaktadır?

Pasta, çubuklu kurabiye, cakepop, makaron ve 3 boyutlu figür içeren cupcake’ler çok hassas oldukları için bu ürünler kargo ile gönderilememektedir. Bizzat Şerifali/Ümraniye adresimizden elden teslim alınmalıdır. Bunların dışındaki diğer bütün ürünlerimiz kargo ile Türkiye’nin her yerine alıcı ödemeli olarak gönderilebilmektedir.