İzzet & Yakar Müzik Hizmetleri

  • Şehir İstanbul

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


1992 yılında İzzet İ. BİTON ve Yakar ALLEVİCİ beraberliği ile temeli atılan İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri bilgi, tecrübe, farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 1996 yılında ses ve ışık sistemlerine yaptığı yatırımlarla ve 2007 yılın da İstanbul’un sayılı Düğün ve Event Disc-Jockeyi İzzet SARFATİ’yi bünyesine katıldıktan sonra hedeflerini ileri boyutlara taşıyan İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri, müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı kendine amaç edinmiştir.

“Detaylar mükemmelliği oluşturur” felsefesiyle hareket ederek birlikte çalıştığı kişi ve kurumların özel günlerini daha özel kılmayı amaçlamış ve başarmıştır. Amatör çalışma ruhu ve profesyonelliği birleştiren İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri, uzman kadrosu ve farklı çözümler üretme yeteneği ile müşterilerinin her zaman yanında olmuş ve onların mutluluğunu sağlamıştır.

Çünkü İzzet&Yakar Müzik Hizmetleri mutlu anlar yaratır.

MİSYONUMUZ

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine uygun, müşteri odaklı kusursuz bir hizmet vererek onların mutluluklarını sağlamak.


VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve yenilikçi yapımız sayesinde hizmet kalitesini yükseltmek ve sektörün önde gelen firmalarından biri olmak.

HİZMETLERİMİZ

Disc Jockey Servisi

Ses & Işık Sistemleri

Canlı Müzik Grupları

İsim Sanatçı

Parti & Davet Müzik Koordinasyonu

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklılık: Bizim için öncelik müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktır. Müşterilerimizi anlar ve tüm çalışmalarımızda “hizmet kalitesi”ni ön planda tutarak, müşteri memnuniyetini sağlarız.

Yeniliğe ve Öğrenmeye Açlık:
Çağın getirdiği yenilikleri takip eder, yenilik için gerekli bilgiyi edineceğimiz öğrenme ortamını hazırlar, mevcut durumu sorgular, uygulanabilir fikirler üretir ve hayata geçiririz.

Çevre ve Toplumsal Saygı:
Gerçekleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde çevreye duyarlı oluruz. Topluma saygı gereği olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerine ve kültürel değerlerin korunmasına destek veririz.

Katılımcı Yönetim: Çalışanlarımızın fikirleri bizim için önemlidir. Çalışanlarımız, sorunları çözmek ve şirketin gelişimine katkıda bulunmak için bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak sorumluluk üstlenir.

Verimlilik: Finansal ve operasyonel verimliliğin arttırmak için, kaynaklarımızı hesaplı kullanır, hızlı hareket eder, işlerimizi doğru yaparız.


  • Şehirdışında Hizmet
  • Ekipman
  • Açık Havada Performans
  • Kendi Müzik Listesini Oluşturma
  • Düğün Öncesi Planlama Toplantısı