Düğün Otosu

  • Şehir İstanbul
  • Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz ? 4 Hafta
  • Minimum Fiyat 400 - 600 TL

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


Düğünotosu.com bir Carmate Oto kuruluşudur.Carmate oto ,dizi,film,reklam ve turizm sektörüne,2002 yılında şahıs olarak adımını atmış olup, kısa bir sürede şirketleşerek pazar payını önemli ölçüde büyütmüştür.Klasik gelin arabasi , lüks gelin arabasi ve limuzin kiralamada öncü ve köklü bir şirkettir.

Özel günlerinizi değerli kılan oto kiralama firmamız kaliteli hizmet vermenin yanı sıra, lüks ve klasik araç kiralama firmalarının arasında en iyi Türkiye genelinde ilk 10′a girebilecek düzeyde kaliteli dürüst bir firmadır.

Firmamız hizmetleri arasında lüks araç kiralama, hava alanı transferi, vip araç kiralama, şöförlü araç kiralama, filo kiralama, şöförlü gelin arabası kiralama, limuzin kiralama gibi hizmet alanlarını siz saygın değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Carmate Oto lüks ve kaliteli araç kiralama konusunda herkesin aklındaki tek ve değişmez lider bir şirkettir , ihtiyaç duyulan her an yüksek kaliteli ve süratli kontrol edilebilir bir hizmet anlayışını siz değerli müşterilerimize sunmak ,değişmez hedeflerimizin arasında yer almaktadır, Klasik ve lüks araç kiralama ihtiyacınızda bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.