Cafe Bride

  • Şehir İstanbul
  • Minimum Fiyat 500 TL - 1.000 TL
  • Teslim Süresi 3 Hafta

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


İki İTÜ’lü Tekstil Mühendisinin fikriyle ateşlenen kıvılcım ve iki kız kardeşin bu fikrin arkasına hayallerini eklemesiyle ilk adımları atılan oluşum. Sonrasında da bugün hayata geçirilen, ilk şubesini açan Cafe Bride.

Cafe Bride, aslında hayatın kendisine ait masalsı ama gerçek bir hikaye.

Cennetin en güzel yerinden ömür boyu oturacağınız bir parsel satın almak “Evlilik”. Cennete ilk adımı attığınız gün hayatınızdaki en özel anlardan biri. Kendi cennetinin meleği olmak ve öyle hissetmek isteyen, sevgi, mutluluk dolu ve hayata dair gerçekleşmesini umut ettiği pembe hayalleri olan tüm “En Güzel” ve özel gelin adayları ile bu masalı birlikte yaşıyoruz.

Mağazamıza ilk girdiğiniz andan itibaren kendinizi bu masalın başkahramanı gibi hissetmeniz için Cafe Bride ekibi olarak; yenilikçi, belirgin, belirleyici yaklaşımları ve tavsiyeleriyle tasarlanan özel ve seçkin Cafe Bride ürünlerini ve hizmetlerini beğeninize sunuyoruz.

Farklı konseptimizle, Dünya Modasını anlık takip eden exclusive model ve tasarımlarımızla, Haute Couture ürünlerimizle, Yurtiçi ve Yurtdışından tüm müşterilerimize perakende ve toptan hizmet vererek hayallerinizi gerçekleştirmekten mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Cafe Bride Gelini markasıyla “En Güzel Gelin” olmak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki iletişim adreslerinden birini kullanarak bize ulaşmak veya şubemizi ziyaret ederek farkı yaşamak.

Sizleri bekliyor olacağız.