Avis Pırlanta

  • Şehir İstanbul

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


AVİS PIRLANTA KURUMSAL

Avis Pırlanta 1989 yılında istanbul Kapalıçarşı’da yurt dışından değerli taşlar tedarikçi firması olarak iş hayatına başladık. İlerleyen yıllarda doğru adımlar atarak, dürüstlük politikasını daima göz önünde bulundurarak bu günümüze gelmiştir. Avis Pırlanta 2013 senesine kadar sadece taş toptancılığını üzerine uzmanlaşmış olup, 2013 senesinin Mayıs ayından itibaren www.avispirlanta.com  ile siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi de en uygun fiyatla kaliteyi sunuyor ve sunmaya devam ediyor olacağız.

ÜRÜN KALİTESİ

Avis Pırlanta olarak ürünlerimizi, tasarımından üretimine kadar çok sıkı kalite kontrollerinden geçirerek üretiyoruz. Pırlanta Taşlarımız ürün özelliklerine göre; Belçika Antwerp te HRD labaratuvarında özel kurs almış uluslararası sertifikalı uzmanlarımız tarafından seçilmektedir. Avis Pırlanta olarak, müşterilerimizin memnuniyeti önem veriyor, ürün ve hizmet kalitemizi her zaman en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz. Ve bu nedenle Avis Pırlanta güvencesini tüm ürünlerimize yansıtıyoruz.

FİYAT POLİTİKASI

Fiyatlarımız sektördeki bir çok pırlanta firmasına göre daha uygundur. Bunun nedenlerinden bir tanesi ise , değerli taşlar tedarik firması olduğumuz içindir. Pırlanta taşlarımızı uzun senelerdir yaptığımız gibi yurt dışından kendimiz seçiyor ve siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. “Herkesin pırlantası olsun yüreği pırlantalı olsun” sloganıyla pırlantayı herkese ulaştırmayı hedefliyoruz.
– See more at: http://www.avispirlanta.com/Hakkimizda#sthash.zmUij1ZG.dpuf


  • Özel Tasarım
  • Ücretsiz Bakım
  • Sertifika
  • Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma
  • Garanti Belgesi