Üç Renk Fotoğraf

  • Şehir İstanbul
  • Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz ? 6 Hafta ' dan Fazla
  • Teslim Süresi 2 Hafta
  • Minimum Paket Fiyatı 1.000 - 1.500 TL

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al


İnanıyoruz ki hayatınızın en mutlu günlerinde yanınızda görmekten güven ve mutluluk duyacağınız kişiler arasında, tecrübesi ve işindeki ustalığıyla fotoğrafçılar ve de kameramanlar da gelmektedir.
Tekrarı olmayan bu zamanların kaydedilmesi sorumluluğunu Üçrenk Fotoğrafçılık olarak uzun yıllardır yerine getiriyoruz…
Türkiye’nin her yerinde geride bırakmış deneyimimiz ve de son model ekipmanlarımızla Üçrenk Fotoğrafçılık ekibi olarak hizmetinizdeyiz.
Evlilik fotoğrafçılığının fotoğrafçılık dünyasında çok özel bir yer tutmasının nedeni; o günün kaydının bir daha tekrar yapılamayacak olmasıdır. Üçrenk Fotoğrafçılık, düğünüzün hazırlık aşamasından, bitimine kadar olan zamanın kusursuz kaydedilmesi sorumluluğunu, kendilerine, dostluk ve güveni prensip olarak edinen, yaptığı işe yıllarını vermiş, güler yüzlü, profesyonel kadrosu ve kaliteli ekipmanlarıyla uzun yıllardır başarıyla gerçekleştiriyor.
Birkaç fotoğraf aşığı, üç ayrı güzel ülkede yaşıyoruz.
20 yıllık mesleki deneyimim ışığı ve ortağım Didem Alkan’ ın akademik katkıları sayesinde 2010 yılında Üçrenk Fotoğrafçılığı Kurduk. Türkiye’ de Düğün Fotoğrafçılığı eğitimi veren ender kişilerden biriyim. İFSAK bünyesinde verdiğim atölye ve derslerde eğitim alan asistanlar ve fotoğrafçı arkadaşlarımız ile büyük bir ekip halinde hizmet sunuyoruz.
Kalabalık kadromuz sayesinde, aynı anda farklı il, ülke ve lokasyonlarda birden çok organizasyonu aynı anda gerçekleştirebiliyoruz. Tüm ekibimiz birer fotoğraf aşığı, fotoğrafın sanatına gönül vermiş profesyonellerden oluşuyor. Tümü alanında farklı eğitimlerle kendini geliştirmiş, kişisel portfolyolarıyla da bu konuda kendini ispat etmiş kişilerden seçiliyor.
Tüm fotoğraf çekimi anlaşmalarımızda, fotoğraf çekimini yapacak olan ekip üyemiz, sizlerle ön tanışma yapıp ilişkilerimizin güçlenmesini sağlıyor ve ömrünüz boyunca bir kere gerçekleşecek organizasyonunuz için sizlere kaliteli hizmet sunma gayretini bulunduruyor. Organizasyon gününüzde karşınızda hiç tanımadığınız, sizlere ” Gelin hanım, Damat Bey ” diye hitapta bulunmayacak oldukça profesyonel fotoğraf/video sanatçılarıyla karşılaşıyorsunuz. Bu sayede hem günün gerginliğinin katlanmaması hem de daha rahat, daha doğal pozlar elde etmiş oluyoruz.
Sizler eğer İsviçre’deyseniz fotoğraflarınızı Genevre’de Parc de la Crance’da, Montreux’de, Leman gölünün kıyısında sırtınız Evian Dağları’na dönük objektifimize gülümserken çekebiliriz… Ya da Chateau de Chillon‘un kenarında, Arau da Şatosu’nda…
Türkiye’de İstanbul’daysanız eğer Yıldız Köşkü‘nün bahçesinde, Gülhane Parkı’nda Haydarpaşa Garı’nda, Taksim’in meydanında…
Doğum fotoğrafları, düğün fotoğrafları, düğün çekimi, katalog çekimi, ürün çekimi, düğün hikayesi çekimi, Firma tanıtım toplantıları, lansman toplantıları ve diğer tüm etkinliklerinizdeki kameraman ve de fotografçı ihtiyaçlarınız için bizimel iletişime geçebilirsiniz…


  • Stüdyo Çekimi
  • Şehirdışında Çekim
  • Orjinal Kopya Teslim
  • Dış Mekan Çekimi
  • Yurtdışında Çekim
  • Ekip