Düğün Stresi

Düğün stresinden arının ve kendinizi yenilenmiş hissedin. Geleneği yaşatırken güzellikleri de sevdiklerinizle yaşayın. Kına gecesi ayrıntıları sizlere gelenekleri yansıtır.

Galatasaray Hamamı’nda Kına Gecesi

Tarihi Galatasaray Hamamı özellikle gelin ve damatlar için harika organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Galatasaray Hamamı ve hikayesi oldukça ilgin. Sultan Beyazıt o dönemlerde Galatasaray Hamamı’nın yer alacağı civarlarda gezinirken, bir kulübe görür.

galatasaray hamamı

galatasaray hamamı

Kulübenin sahibi ise Gül Baba’dır. Sultan Beyazıt, Gül Baba’ya bir isteği olup olmadığını sorar. Gül Baba ise büyük bir hamam ve külliye yapılmasını ister.1481 yılında külliye inşa edilir. Gül Baba yatırı ise şu an Külliye içinde yer alır.

Osmanlı Gelinleri

Gelin hamamları, Osmanlı saray gelenekleri içinde önemli yer tutar. Gelinin kınası yakılır ve eğlence eşliğinde düzenlenen organizasyonla harikalar yaşanır. Stres atılır ve özellikle sevdikleri ile güzel bir geceye imza atılır. Her ayrıntı düşünülerek hazırlanır.

Gelin Göbek Taşında

Osmanlı geleneği altında düzenlenen en iyi organizasyonun yapıldığı Galatasaray Hamamı ile keyifli bir gün geçireceksiniz. Göbek taşında gelinin oynatılması, harika tatların sunulması ve kınanın yakılması. Güzel müzikler eşliğinde oyunlar. Mermer kurnalardan suyun keyfini yaşamak. Düğün gecesi öncesi gerekli bakımı alacağınız harika bir ortam.

Eğlenceli Bir Kına Gecesi

Organizasyonda özellikle CD aracılığı ile müzikler dinleyebilir ya da cümbüş, keman ve darbuka eşliğinde eğlenebilirsiniz. Zengin yemek çeşitleri ise misafirlerinize çok hoş sürprizler yapacak. Havanın güzelliğinden yararlanmak isteyenler bahçeye çıkabilir.

kına gecesi

kına gecesi

Kına gecesi eğlencesi ya da bekarlığa veda partileri sizler için eşsiz organizasyonlarla hazırlanır. Modern tasarımlar ve eşsiz güzellikler sizleri eğlenceli bir gecede bekliyor. Gelin ve damatlara hoş sürprizler. Unutamayacakları güzel bir günde kendilerini çok huzurlu bulacaklar.