Düğün Salonu

Düğün salonları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bu yazıyı okumalısınız. Düğün salonu paketleri ve düğün kampanyalarını bilmeden asla düğün salonu tutmayın

Düğün Salonu Fiyat Listesi

Evlenecek çiftler eğer düğün salonu hakkında hiçbir araştırma yapmadılarsa onlara genel anlamda bir fikir vermek daha doğru olacaktır. Eğer düğün salonu kişi başı bir fiyatlandırma yapacaksa karşınıza 10-20, 20-30, 30-40, 40-50 gibi bir tablo çıkacaktır. Bu tarz fiyatlandırma yapan düğün salonları arasında şehrinizde ve size en uygun fiyatı veren düğün salonunu Düğün.com adresinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

düğün salonları

düğün salonları

Şimdi ise hafta sonu akşam yapılacak 1000 kişilik bir düğünü inceleyelim. Düğün salonu fiyatları 3000 ile 10000 TL arasında yoğunlaşsa da alınan hizmet ve kalite arttıkça ücrette artıyor.  Düğünü yemekli yapmak, sahne, ses ya da ışık sistemi kurdurmak istediğinizde yukarıdaki ücretin neredeyse iki katını ödemek zorunda kalıyorsunuz. Fiyat listesi almak istediğinizde karşınıza tahminen 20000 ve 36000 TL aralığında bir ücret çıkacaktır.

Düğün Paketleri

Düğün salonlarının fiyat aralığından sonra en çok sorulan soru hiç kuşkusuz düğün salonu paketleridir. Düğün salonu tarafından hazırlanan paket, içeriğine ve hizmetine göre artıyor da azalıyor da. Şehirden şehre de fark eden düğün salonu paketlerinde aynı hizmeti, ikramları ve kaliteyi 10000 TL ye de bulabiliyorsunuz 5000 TL ye de.Düğün salonu paketlerinde genellikle sınırsız içecek, çerez, pasta, orkestra, düğün masaları, düğünün video çekimi, salonu süsleme, gelin damat klibi, gelin yolu, hostes, garsonlar, canlı müzik ve aile resimleri geliyor.

düğün salonu

düğün salonu

Düğün salonu paketlerinden faydalanarak yemekli düğün yapmak isterseniz fiyatın arttığını unutmamalısınız. Yemekli düğün yapacaksanız düğün salonunda kişi başı değil toplam da bir fiyat vermesini isteyebilirsiniz.Son bir hatırlatma yapmak gerekirse en uygun fiyatı tek tek düğün salonları ille görüşüp fiyat listelerini inceledikten sonra alabilirsiniz.

Düğün Salonu Kampanyaları ve Organizasyon

Davetiyeden çantaya ayakkabıdan gelinliğe her alanda olduğu gibi en uygun fiyata düğün salonu kiralamada da en büyük yardımcınız hiç kuşkusuz Düğün.com dur. Düğün.com sitesinde yer alan düğün salonu indirimler adlı linki tıklayarak yüzde ondan başlayıp yüzde ellilere kadar uzanan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

düğün salonu organizasyonu

düğün salonu organizasyonu

Sayfada yer alan düğün salonlarla irtibata geçip erken rezervasyon ya da hafta içi düğün olanaklarından faydalanarak daha uygun fiyata tutabilirsiniz. Bunun yanı sora gelin arabası süsleme, organizasyon ve kuaför hizmetlerinden ücretsiz ya da indirimli faydalanabilirsiniz.