Düğün Pastası Seçerken Dikkat!

Hayalinizi süsleyen pastaya giden yola girmeye hazır mısınız?  Düğün pastasına karar vermek hiç kuşkusuz stresli düğün hazırlıklarına verilen keyifli bir aradır. Doğru pastaya karar vermek için yüzlerce pastanın tadına bakar yorum yaparsınız. Düğün pastanızı nasıl seçeceğinizi öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Randevu

Gelin adayları doğru pasta tercihi için araştırmalara öncelikle internetten sürdürmelidir. Düğün.com da yüzlerce pasta firmasını ve butik pastanesi sizleri bekliyor. Site bünyesinde yer alan pasta markalarından bir tanesi mutlaka size hitap edecektir. Düğün pastası yapılırken mutlaka bilmeniz gerekenleri not edin ve işe atılın. Bütün firmalara göz atıp size en uygun firmalara fiyat listesini sorun. Firmalarla yüz yüze randevu alıp Düğün.com çiftlerine özel indirimlerden de faydalanabilirsiniz.

Pastayı Seçmek

Düğünün en zevkli işi olan pasta seçiminden zevk almak istiyorsanız bu özel pasta için kendinize zaman ayırın. Düğün pastası seçmek ayakkabı seçmek gibi stresli bir iş değil kendinizde küçük tatlı bir tatil yaratmak gibidir.

düğün pastası

düğün pastası

Eşinizle ya da yakın bir dostunuzla pasta firmalarını gezebilir, pasta galerilerini ziyaret edip, küçük tadımlar yapabilirsiniz. Düğün pastasını seçerken en sık yapılan hatalara düşmemek için arkadaşlarınızdan küçük öneriler ya da yardımlar alabilirsiniz.

Şık Bir Düğün Pastası

Düğün pastalarında genellikle görsellik ön plandadır. Ama düğün pastalarında görsellik kadar tadı da önemlidir. Şık ve zarif bir düğün pastasına ortalama bir tat olmayacağı gibi lezzetli bir pastaya da kötü bir görüntü yakışmaz. Lezzet ve görsellik belli bir uyum içerisinde olmalıdır. Pastanın ücretini değil davetlilerin beğenilerini ön plana koyun. Vasat bir pasta düğününüzü berbat edebilecek kadar önemli bir detaydır.

Düğün Pastası Süsleme

Pasta siparişi verirken süslemelerine de önem vermelisiniz. Düğün temasına ve sizin tarzınıza uygun seçilen bir pasta düğünü unutmaz ve harika hale getirecek güce sahip önemli bir detaydır.

düğün pastası süsleme

düğün pastası süsleme

Diyelim ki şık bir salonda düğün yapacaksınız. Düğün salonunun renk ve temasına uygun pasta daha şık ve zarif bir görüntü çizecektir.