Düğün Organizasyonu Hakkında Her Şey

Çiftlerin en önemli günlerinden bir tanesi olan düğün organizasyonu için mutlaka doğru bir seçim yapılması gerekiyor. AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık ise bu konuda çiftlere yardımcı olmaya devam ediyor.

 

Firmayı Benzerlerinden Ayıran Şeyler Nelerdir?

2005 yılında kurulmuş olan firma organizasyon hizmetleri konusunda İSO 9001, müşteri memnuniyeti yönetim sistemi için İSO 10002 belgeleri olan ilk ve tek firmadır. Oldukça deneyimli bir ekibe sahip olan firma pek çok farklı hizmeti bünyesinde barındırıyor.

Amore-Ajans

Yeni Evlenecek Çiftler Organizasyon Firmasına İhtiyaç Duyuyor Mu?

Son dönemlerde çiftler düğünlerini eksiksiz olarak yerine getirmek istedikleri zaman organizasyon firmalarının kapısını çalıyorlar. Çünkü bu özel günü çok daha özel bir hale getirmek adına organizasyon firmaları istenilen şeyleri başarılı bir şekilde yerine getirebiliyorlar.

 

Çiftlerin Talepleri Neler Oluyor?

Firma ile iletişime geçen çiftlerin öncelikli olarak sordukları şey fiyat oluyor. Sonrasında ise mekanın görsel olarak tasarımı yapılıyor. Mekan konusunda anlaşmaya varılmamışsa, en uygun mekan seçimi de yine firma tarafından gerçekleştirilmekte.

 

Firmanın Hizmetleri

Düğünün planlaması, mekan seçimi, dekor temini, konaklama gibi konular firma tarafından çiftlere sunulmakta.

 

Düğün Planlaması Nasıl Yapılıyor?

Konseptin belirlenmesi ve ona uygun şeylerin yapılmaya başlanması için düğünden en az 3 ay kala çalışmalara başlanılmalı. Böylece ortaya istenebilen sonuçlar çıkmış olacaktır. Ancak düğün mekanı belirlenmişse iki ay kala da çiftler adına çalışmalara başlanmış olunur.

 

Sezonun Düğün Temaları

Son dönemlerin öne çıkan temalarından bir tanesi renk kullanımı. Renkler ve onları tamamlayan çiçekler düğünleri çok daha güzel bir hale getiriyor. Açık alanlarda pastel renkler ile keten kumaşlar birleştiriliyor. Kapalı alanlarda ise daha çok koyu renk tonlardaki kumaşlarla çiçekler birlikte kullanılmakta.

 

Fiyat Aralığı Neye Göre Değişiyor?

Çiftlerin isteklerine bağlı olarak fiyat aralığında değişmeler meydana gelebiliyor. Ayrıca düğüne gelecek kişi sayısı, konseptin ne olacağı gibi konular da fiyatların değişimindeki temel etkenler. Çiftler firmadan tam olarak bir fiyat almak adına öncelikle nasıl bir düğün istediklerine karar vermeli, böylece onlara kesin fiyatlara verilmiş olacaktır.