Düğün Öncesi Kişisel Bakım

Telaşlı düğün hazırlığı koşuşturması içerisindeki gelin adayları için Key Kuaför ve Güzellik Salonunun önerilerini dinleyerek bu özel günde uygun saç modeli ve makyaj tercihi seçebilirsiniz.  Ayrıca kullanılacak takıların, duvağın ve yapılması uygun görülen bakımlarla alakalı düşünceler sizlere fayda sağlayacak niteliktedir.

Firmanız Hakkında

Tüm ekibimiz bu özel güne hazırlık yapan gelin ve damat adaylarının özel olduğunu düşünüyor. Gelin adaylarının ve damat adaylarının bu güzel günleri için detayları en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Geceye rahatlıkla hazırlanmanızı sağlıyoruz.

bakım

bakım

Masajdan tutun da her türlü vücut bakımınızı profesyonel ekibimiz eşliğinde yaparak geceye keyifli hazırlanmanızı sağlıyoruz.  Özel geceye hazırlanan damat adayları ve gelin adayları böylelikle stres ortamından biraz uzaklaşabilir. Uzman ekibe kendini teslim eden gelin ve damat adaylarının mutlu bir şekilde ayrılmasını sağlıyoruz. Müşterilerin memnuniyetine önem veriyoruz.

Prova Aşaması

Gelin adaylarını hazırlamak uzun zaman alır. Bu süre oldukça uzun süreceğinden gelin adayları en az 3 ay öncesinde bizimle iletişim kurmalılar. Düğün organizasyonunda detayların provası uzun zaman alıyor. Gelinlik ve duvak provalarının önceden yapılması olabilecek problemlerin belirlenmesinde faydalı olur. Ayrıca saç, aksesuar seçimlerinde de önceden prova yapılması gerekiyor. Adayların gereken hassasiyeti göstermesi yararlı olur.

Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Saç ve makyajın ahenkli olmasına önem göstermeliler. Seçecekleri gelinlikten başlayarak uyumu, saç ve makyajla ve saç tasarımıyla birleştirmeliler.

kişisel bakım

kişisel bakım

Saç modelinin seçiminde saç yapısını göz önünde bulundurmalılar. Saç modelleri saçın yapısına göre herkeste aynı durmaz. Gelin adayları saç seçimi ve makyaj konusunda yüz hatlarına uygun düşecek makyajı seçmelidir.

Bu Senenin Saç ve Makyaj Modası

Genel olarak gelinler saç ve makyajlarını doğal yaptırıyor. Gelin adayları genellikle daha rahat saç modellerini yaptırıyor.

makyaj

makyaj

Doğal bir makyaj tercih ediliyor. Topuz çeşitleri de oldukça sık tercih edilen modeller arasındadır.

Gelin Saçı veya Makyajı

Düğün paketleri adayların isteklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Düğün.com’un üyelerine sunduğu klasik düğün paketi mevcuttur. Bu pakette özel saç, makyaj, manikür, pedikür ve damat tıraşını bulunur ve paketin fiyatı 750 TL’dir.