Düğün Müziği

Kaliteli müzik ve sahne performansından ödün vermeden sayısız düğün ve özel organizasyonda yer alan Grup Aloha, 2000 yılında Özgür Arıca tarafından kurulmuştur. Uzun yıllardır düğünlerin vazgeçilmez isimleri arasında yer alan Grup Aloha hakkında sizlere kapsamlı bilgi sunuyoruz.

Grup Aloha

Grup Aloha, 13 yılı aşkın süredir aynı isim altında her biri profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Toplama bir grup olarak misafirlerimizin düğünlerine gereken tüm özeni göstererek hareket ediyor ve sahne performansımız ile düğün organizasyonlarını daha enerjik bir hale getiriyoruz.

Canlı Müzik

Canlı müzik hizmetleri dışında bu yıl Dj Aloha adlı bir hizmet daha vermeye başladık. Dj eşliğinde Aloha solisti ve ritm ekibi ile birlikte misafirlerimize canlı müzik yapıyoruz.

canli müzik

canli müzik

Böylelikle repertuar ve görsel açıdan performansımızda artmış oluyor. Kişi sayısı azaldığından dolayı ise daha uygun bütçelere de hizmet verebileceğimiz paketler üretmiş olduk. Bu organizasyonlar için gerekli olan tüm ışık ve ses sistemi hizmetlerini de vermeye devam ediyoruz.

Pasta

Çiftler ilk olarak eğlenceli müzik talebinde bulunabilyiorlar. Bizlerle birlikte giriş, ilk dans, pasta ve çiçek atma müzikleri seçebiliyorlar. Bu konuda kendilerine hazır şarkılarımız dışında özel bestelediğimiz şarkılarımız ile de hizmet verebiliyoruz.

Başvuru Değerlendirmesi

Düğün günlerinde Aloha olarak müsait olduğumuz takdirde tüm çiftlere hizmet vermeye hazır oluyoruz. Bir hafta önce başvuru yapanı da bir yıl önce arayanı da değerlendirerek hareket ediyoruz.

Yeni Trendler

Müzik konusunda herhangi bir trendten bahsetmek biraz zor olabiliyor. Düğün sahibi kişilerin istedikleri şarkılara göre güncel veya nostaljik bir repertuar hazırlayabiliyoruz. Şarkılarımız her zaman müşterilerimizin isteklerine göre şekilleniyor.

Ortalama Fiyatlar

Fiyatlarımız bizden alınacak olan hizmetin şekline göre 3 bin TL ile 15 bin TL arasında değişebiliyor.

canli müzik

canli müzik

Canlı müzik, karşılama grubu, DJ, ses ve ışık sistemi, özel şovlar ve özel şarkı bestelerine göre fiyatlar değişebiliyor. Bu konuda fiyatın belirlenmesi tamamen çiftlerimizin istek ve ihtiyaçlarına bağlı olarak belirleniyor.