Düğün İçin İdeal Davet Alanları

Sene içerisinde evlenmeyi düşünen çiftleri düğün telaşı şimdiden sardı. Öyle ki çiftler şimdilerde onlarca farklı mekan arasından kendilerine en uygun hangisi olacak diye araştırmalar yapıyor. Ancak buna rağmen en uygun mekan bir türlü bulunamıyor. Şimdilerde artık çiftler hiç olmadıkları kadar şanslılar. Çünkü onlarca farklı mekan çiftlerin beğenisine sunulmuş durumda.

 

Büyük Düğünler İçin Sophia Çengelköy

Kolonsuz bir salonu olması ve sahnenin bütün masalardan görünmesi sayesinde yemekli bir düğün yapmak isteyen çiftler 900 kişiyi bu mekanda ağırlayabiliyorlar. Üsküdar’da bulunan bu mekanın yalnızca kapalı bir alanı bulunmakta. Üstelik standart yemekli düğünler için hazırlanan paketlerde orkestra hizmeti de paketin içerisinde yer almakta.

sophia-çengelköy-düğün-mekanları-3

Kaşıbeyaz Gala’da Elegan Düğün

Bahçe ve şehir manzarası olan mekanın isteğe bağlı olarak kapalı ve açık mekanları bulunmakta. Dolayısıyla çiftler bu mekanlar arasından dilediklerini tercih edebilirler. Kokteyl kapasitesi 500 kişi olan mekanda yemekli misafir sayısı ise 450 kişi ile sınırlı.

kasibeyaz-gala03

Büyük Davetler İçin Lale Balo Salonu

Küçükçekmece’de yer alan Lale Balo Salonu şimdilerde çiftlerin en fazla tercih ettiği mekanlardan bir tanesi olarak öne çıkıyor. Yemekli düğün paketleri arasından seçim yapıldığı zaman bu paketin içerisinde ses ve ışık hizmetleri, DJ de dahil oluyor. Mekan yalnızca kapalı bir alana sahip olduğu için çiftin buna göre seçim yapması gerekiyor. Lale Balo Salonu 450 ila 1000 kişi arasında kişiyi misafir edebiliyor.

134058_3b29

Kır Düğünlerinin Vazgeçilmesi Koru İstanbul Kuruçeşme

Koru içerisinde boğaz manzarasına sahip olan mekan oldukça geniş bir alana yayılmış durumda. Yemekli düğün paketleri seçildiği zaman menü tadımı ve karşılama kokteyli de paket içerisinde yer alıyor. Koru Kuruçeşme İstanbul 1000 kişilik kokteyl, 500 kişilik açık alanda yemekli kapasiteye sahip.

slayt0

Marma Otel İstanbul’da Havuz Başı Düğünler

Havuz başında ve açık havada düğün yapmak isteyen çiftler artık Maltepe’de bulunan Marma Otel’i tercih ediyor. 2 hazırlık odası, süsleme, konaklama, menü tadımı, maket pasta yemekli düğün paketlerinde kendine yer buluyor. Burada düğün yapılırken kokteyllerde 600 kişi, yemekli düğünlerde ise 450 kişi misafir edilmekte.

photo-gallery-wedding-9-l