Düğün Fotoğrafları İçin Doğru Mekanlar

Düğün için dış mekan seçimi yapmak isteyen çiftlerin en fazla zorlandıkları konuların başında mekanı doğru bir şekilde ayarlamak geliyor. Bu sayede yapılacak çekimler hiç olmadığı kadar etkili bir hale gelecektir.

 

Soğukçeşme Sokağı – İstanbul

Sultanahmet’te bulunan bu sokak özellikle de bahar ve yaz aylarında birbirinden farklı çiçek ile rengarenk oluyor.

soguk-cesme-sokagi-2

Haydarpaşa Garı – İstanbul 

İstanbul denildiği zaman insanların akıllarına gelen sembol yerlerden bir tanesi Haydarpaşa Garı. Fotoğraf çekmenin serbest olduğu bu alanda özellikle de güneş batarken çok güzel görüntüler ortaya çok güzel görüntüler çıkıyor. Çiftler gar içerisinde ve dışarıda diledikleri gibi fotoğraf çektirebilirler.

Haydarpasa_train_station

Botanik Parkı – Ankara

Cinnah Caddesi ve Çankaya arasında yer alan bu park, şehrin en eski parklarından bir tanesidir. Günün her saati fotoğraf çekilebilen bu alanda kışın karlı havalarda çok güzel kareler yakalanabiliyor.

7373-okan79-botanik-park-ankara-1116-950px

Tarihi Asansör – İzmir

İzmir’de bulunan kişilerin düğün fotoğrafları için ilk olarak gittikleri yelerden bir tanesi Tarihi Asansör. 1920 yılından günümüze kadar restore edilerek gelen bu asansör, kişilere eşsiz bir İzmir manzarası sunuyor.

İzmir-tarihi-asansör

Bostanlı Sahili – İzmir

İzmir Karşıyaka’nın en güzel yerlerinden bir tanesi olan Bostanlı Sahili; yemyeşil çimleri, ağaçları ve parkları ile özellikle de akşam üstü zamanlarda kişilere istedikleri güzel manzarayı da sunmuş oluyor.

bostanli_sahil

Kaleiçi – Antalya

Yalnızca tatil için değil, fotoğraf çekimleri için de pek çok çift Antalya Kaleiçi’ne geliyor. Bakımlı ancak tarihi eleri, dar sokakları özellikle de sabahları pek çok çifti bekliyor.

antalya-kaleici8

Gençlik Parkı – Antalya

Şehrin simgesi olan Gençlik Parkı, falezler ile denizin buluştuğu eşsiz bir nokta. Akşam üstü dönemlerde muhteşem ışık oyunlarını ortaya koyan bu park onlarca çiftin en fazla tercih ettiği fotoğraf noktaları.

antalya_karpuzkaldiran_selalesi

Adana Kalesi – Adana

Doğal güzelliği, mavi gökyüzü ve tarihi doku birleştiği zaman ortaya çıkan muhteşem görüntü sayesinde yalnızca çiftler değil aynı zamanda turistler de Adana’nın güzelliğini izleyebiliyor.

yilanli_kale_fotograflari_adana_gelarabul

Balıbey Hanı – Bursa

Şehrin en işlek caddelerinden bir tanesi olan bu han üç katlıdır. Günün her saati ziyaretçilere açık olan mekan özellikle de hava karardıktan sonra çok muhteşem bir görüntüye erişiyor.

BALIBEY_0004