Düğün Arabası

Yeni evlenecek olan çiftlerin bu önemli ve mutlu günlerinde seremoninin en etkileyici ve güzel şekilde geçebilmesi için düğün arabalarının önemi oldukça büyüktür. İnsanların hafızalarına kazınabilecek etkileyicilikte tasarlanmış olan düğün arabaları ise Türkiye’de tek model olan Lincoln Towncar Strech model dokuz metre on beş cm uzunluğundaki limuzin modelidir.

düğün arabası

düğün arabası

2012 model olan bu araç, U şeklinde oturma düzenine sahiptir. Maksimum yedi kişi kapasiteli olan araç, özel aydınlatma sistemli, DVD oynatıcılı, full ses sistemli, üç ayrı mini barı olan, özel şoförlü olarak çiftlerin İstanbul, İzmir ve Bodrum bölgelerinde kullanabilecekleri araç modelidir.

Limuzin Süslemesi

Limuzin modelleri oldukça iddialı, elegant duruş sahibi ve şık tasarımlı araçlar olduğu için bu tür araçların herhangi bir şekilde süslenmesine gerek yoktur. Aracın iç kısımlarına ise yapıştırıcı kullanmadan süsleme yapılabiliyor.

Düğün Aracı Kiralama

Yaz aylarında bir düğün yapmayı düşünüyorsanız yoğunluktan dolayı mutlaka erken araç kiralamalısınız. Aksi takdirde yoğunluk sebebiyle araç kiralama hayalleriniz suya düşebilir ve bir sonraki sezona kadar beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Düğün Aracı Kiralama Firmaları

Düğün araçlarının kiralama fiyatları sizin ihtiyaçlarınıza, arabanın modeline ve içerisindeki hizmetlerine göre değişkenlik göstermektedir.

düğün araba modelleri

düğün araba modelleri

Bu yazımızda bahsetmiş olduğumuz araçlar 400 Euro’dan başlayan fiyatlar ile hizmete sunulmaktadır. Diğer modeller ve düğün konseptinize uygun olan araçların fiyatları ise aracın kapasitesi ve modeli göz önünde bulundurularak fiyatlandırılmaktadır.