Deniz Manzaralı İstanbul Düğün Mekanları

İstanbul denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi muhteşem denizi. İki yakayı birleştiren boğazı ile meşhur şehirde düğün yapmak isteyen çiftlerin büyük bir kısmının tercihi de deniz manzaralı düğün mekanlarından yana oluyor. Çiftler yapacakları araştırmalar sonrasında diledikleri mekanlar arasından tercihlerini çok daha kolay bir şekilde yapmış oluyor.

 

Muhteşem Organizasyonlarıyla Moda Deniz Kulübü

İnsanların deniz manzarası denilince aklına ilk gelen mekanlardan bir tanesi olan Moda’da bulunan bu düğün mekanı muhteşem manzarası ile görenleri kendine hayran bırakmayı da başarıyor. Kapalı ve açık alanları bulunan Moda Deniz Kulübü’nde düğün yapmak isteyen kişilerin üye referansı bildirmesi ise zorunlu.

maxresdefault

Kalabalık Düğünler İçin Nossa Costa

1500 kişilik kokteyl kapasitesi ile büyük düğünlerin en fazla tercih edilen mekanlarından bir tanesi olarak da bilinen Nossa Costa, çiftlerin düğünleri için isteyecekleri her şeyi hazırlamak adına bütün imkanlarını kullanıyor.

teras-4

Küçük Davetlerin Adresi

Elite Hotel Küçükyalı, 150 kişilik kapasitesi ile genel olarak aile arasında yapılacak düğünler için ideal bir mekan. Düğününü ekonomik bir yerde yapmak isteyen çiftlerin en fazla tercih ettiği yer olan Elite Hotel Küçükyalı, adalar manzarasına sahipliği ile öne çıkıyor.

1366366_40_z

Muhteşem Hizmeti İle Park 156 Hotel

200 kişilik kapasitesi olan mekanın deniz manzarasının yanı sıra en büyük özelliklerinden bir tanesi ise sunmuş olduğu hizmet. Çiftlerin bu günlerinde arzu ettikleri her şeyi harfiyen yerine getiren mekan kışın da kapalı alanında hizmet vermeye devam ediyor.

Tam-ekran-yakalama-31.7.2013-184800.bmp

Ekonomik Fiyatları ile Marmara Yelken Kulübü

Caddebostan Sahili’nde yer alan bu mekanın deniz manzarası göreni kendine aşık etmeyi başarıyor. 300 kişilik kapasitesi olan mekanın fiyatları pek çok farklı mekana göre oldukça uygun. Bu sayede çiftler deniz kenarında bu mekana düşündüklerinden çok daha düşük fiyat ödemiş olurlar.

ajiahotel

Geniş Davetlerin Adresi Ata Garden

Düğün günü deniz kenarında tüm sevdikleri ile birlikte vakit geçirmek isteyen çiftlerin son dönemlerdeki tercihlerinden bir tanesi Ata Garden. 2000 kişiye varan kapasitesi sayesinde çiftler hayallerindeki düğüne erişmiş oluyorlar.

ata garden