Demora Hotel İle Mükemmel Bir Düğüne İmza Atın

Herkes sevdiği kişi ile tam anlamıyla hayal ettiği bir düğün yapmak ister. Ancak bu konuda araştırma yaparken dikkat etmesi gereken ayrıntılara gerekli özeni göstermez. Bunun sonucunda da tahmin ettiğinden çok daha farklı bir düğün yapmak zorunda kalabilir. Demora Hotel, çiftlere hayallerindeki düğünü yapmaları adına çalışmalarını sürdürüyor.

 

Ankara’nın Önde Gelen Mekanlarından Bir Tanesi

Düğün mekanı denildiği zaman pek çok çiftin ilk olarak tercih ettiği yerlerden bir tanesi İstanbul oluyordu. Ancak Demora Hotel bu anlayışı değiştirmek adına farklı konseptler hazırlamaya başladı. Geçmiş dönemlerde iş ya da ziyaret amaçlı toplantılar için seçilen mekan şimdilerde en gözde düğünlerin de tek adresi. Farklı boyutlardaki salonları sayesinde çiftler diledikleri kadar misafirleri ile buraya gelerek tam anlamıyla istedikleri tarzda bir düğün yapmış oluyorlar.

13001270

Neden Demora Hotel?

Özellikle de düğün sezonunda oldukça fazla çift tarafından tercih edilen mekanın en önemli özelliklerinin başında, teknolojiyi kullanması geliyor. Bazı çiftler düğünlerinde aşk hikayelerinin anlatıldığı videoların da izletilmesini isterler. Perdeye anında görüntü aktarımı ve çift taraflı projeksiyon perdeleri ile çiftlerin istekleri en iyi şekilde yerine getirilebiliyor.

13001321

Yemek Menüsü Nasıl Hazırlanıyor?

Pek çok çiftin aklında yer eden soruların başında davetliler için hazırlanacak menüler bulunuyor. Çiftlerin isteklerinin öncelikli olduğu mekanda dünya mutfağının en güzel örnekleri bulunuyor. Burada yapılan hazırlıkların tamamı konusunda uzman bir ekip ile hazırlanmakta. Böylece çiftler onların konseptlerine en uygun menüler arasından istedikleri arasından seçimlerini kolaylıkla yapabilirler.

11

Düğün Günü Hazırlıklar Nasıl Yapılıyor?

Çiftlerin pek çoğu düğün günlerinde çok gergin oluyorlar. Buna bir de düğün mekanı ile alakalı sorunları çözmek eklendiği zaman çiftler düğünlerinden tam anlamıyla keyif alamıyorlar. Demora Hotel ise çiftlerin bu günlerinde herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmalarını engellemek adına gerekli olan her türlü şeyi gerçekleştiriyorlar. Çiftin düğün esnasında yaşayabilecekleri sıkıntılar içinse bir personel düğün boyunca onların yanında bulunuyor. Dolayısıyla çiftlerin yapmaları gereken tek şey kendilerini bu güne hazırlamak ve sonrasında hiç olmadığı kadar eğlenmek.