Dekolteli Gelinlik Modelleri

Düğün gününüzde tüm bakışların büyük bir hayranlık ile güzelliğiniz karşısında size çevrilmesini istiyorsanız bu konuda sırtınıza güvenebilirsiniz. Bu yılın en fazla konuşulan sırt dekolteli gelinlik modelleri arasında yer alan üç ayrı modeli sizler için inceledik.

sırt dekolteli gelinlikler

sırt dekolteli gelinlikler

Cesur Olun

Bel kısmınız ince ve teniniz hafif yanık ise bu tür gelinlik modellerini denemenizde herhangi bir sakınca bulunmuyor. Son yıllarda sık karşılaştığımız sırt dekolteli abiye elbiselerin ardından artık gelinlik modellerinde de sırt dekoltelerini sık sık görmeye başladık. Yeni gelinlik modelleri arasında yer alan bu cesur model sırtınızı olduğundan daha da estetik gösterebilecek etkiye sahip. Yenilikçi kişiliğinizi ve hafif yanık teninizi sergileyebileceğiniz bu gelinlik modeli özellikle yaz aylarında düzenlenen düğün organizasyonlarında giyebileceğiniz bir modeldir.

Küçük Hanımı Mutlu Edin

İçinizdeki küçük hanımı mutlu edecek bir detay arıyorsanız sırt dekolteli gelinlik modelinizde kurdele, inci ya da drape edilmiş işlemeli tüllü bir fiyonk kullanabilirsiniz. Bu yılın sade gelinlik modelleri genel olarak bu şekilde hareketlendirilerek daha ilgi çekici bir hale getiriliyor. Aşırı açık olmasından dolayı rahat olamadığınız bir sırt dekolteli gelinliğiniz var ise fiyonk kullanarak dekoltenizi biraz daha arka plana atabilirsiniz.

gelinlikte sırt dekoltesi

gelinlikte sırt dekoltesi

Dantel Detaylar

Sırt dekolteli sade gelinlik modellerini daha çekici bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız dantel işlemelerden yararlanabilirsiniz. Eğer kış aylarında bir düğün yapacaksanız sırt dekoltesi konusunda da biraz tereddüt ediyorsanız dantel detaylar ile süslenmiş olan sırt dekolteli gelinlikleri tercih edebilirsiniz.