Davetiyelerdeki Son Trend

 Çiftler eğlenceli kişiliklerini çoğu zaman davetiyelerine ve düğün planlamalarında bu kişiliklerini yansıtmayı istiyorlar. Ancak çoğu zaman seçimlerini klasik tarzdaki modellerden yana kullanmak zorunda kalıyorlar. Şimdilerde ise MeYou firması insanlara kafalarında yer eden soruların cevaplarını vermek adına kollarını sıvamış durumda.

 

Fikir Nereden Çıktı?

Farklı şeyler yapmak isteyen ancak işe nereden başlayacağını bilemeyen çiftler, MeYou tarafından hazırlanan pictogramlar ile bu isteklerini yerine getirmiş oluyorlar. İlk başlarda hazırlanmış olan mutfak önlükleri, bez çantalar, porselen kupalar, yastık kılıfları sonrasında ise sıra davetiyelere geldi. İnsanların bu konudaki olumlu geri dönüşleri sonrasında da marka kendini davetiye dünyasında ön plana çıkartmayı başardı.

 

Düğünlere Yönelik Hangi Tasarımlar Bulunuyor?

Klasik tarzda yani herkesin beğenebileceği şekilde hazırlanan davetiyelerin yanı sıra kişiye özel tasarımlar da yine marka içerisinde özel olarak hazırlanmakta. Bunlarla birlikte kına, bekarlığa veda partileri için de özel konseptler hazırlanıyor.

 

Nikah Şekerinin Yerini Magnetler Aldı

Geçmiş dönemlerin aksine artık çiftler nikah şekerleri yerine magnet hazırlatıyorlar. Böylece düğüne gelen kişilere verilen magnetler çok daha uzun süreler boyunca kullanılabiliyor. Hangi tarz ürün kullanılırsa kullanılsın fark etmez, çiftler istedikleri tarzda ürünleri çok kısa süreler içerisinde hazırlatabiliyor.

Davetiyelerdeki Son Trend 2

Düğünler İçin En Fazla Beğenilen Modeller

Onlarca farklı model şimdilerde insanların beğenisine sunulmuş durumda. Burada önemli olan şey ise kişiye özel çalışmaların yapılması. Eğer ki çiftlerin bu konuda daha öncesinde aklında herhangi bir fikir yoksa yapılmış olan örnekleri inceleyebiliyorlar. Bu sayede örnekler sonrasında çiftler tam anlamıyla fikir edinmiş olacaklardır. Ancak ağırlıklı olarak tercih edilen modellerin başında ise çiftlerin mutluluklarını insanlara sunacak tarzdaki modeller.

 

Fiyat Neye Göre Belirleniyor?

Pek çok farklı markada olduğu gibi burada da önemli olan şey müşterilerin istekleridir. Normalde kişiye özel tasarımlar yapan markaların en büyük eksilerinden bir tanesi fiyattır. Çünkü çalınma riskine karşı olarak yapılacak her modelin tescil edilmesi gerekir ve bu da fiyat değişimlerinin meydana gelmesine neden olabilir. Ancak marka buna rağmen mümkün olan en uygun fiyatı insanlara sunmaya özen gösteriyor.