Davetiye ve Nikah Şekerleri

Düğün ve nikah yapacağınız mekanı seçtikten sonra sırada davetiyelerinizi tasarlamak ve seçmek vardır. Düğününüzün belirlemiş olduğunuz temasına göre ya da davetli misafirlerinizin profillerine göre seçebileceğiniz davetiyeler, misafirlerinize düğününüz den geriye kalabilecek en şık hatıralar arasında olacaktır.

davetiye

davetiye

Davetiye seçimi konusunda bütçenize uygun yüzlerce farklı model ve seçenek arasından kolay bir şekilde seçiminizi kendinize uygun olarak yapabilmeniz için hazırlamış olduğumuz güncel galerimizde aynı zamanda düğün davetiyesi firmalarının da yer aldığı bir galerimiz dir.

Nikah Şekerlerinde Son Trend Draje

Misafirlerinize hayatları boyunca unutamayacakları ve sizleri hatırlayacakları hediyeler vermek istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz nikah şekerleri galerimize bakmanızı tavsiye ediyoruz. Bu yılın klasik ve alternatif modelleri ile birlikte, modern ve ilgi çekici tasarımlara da galerilerimizde yer veriyoruz.

nikah şekeri

nikah şekeri

Misafirlerinizin uzun süre saklayabileceği biblo tipli eşyalar, havlular ve ev yapımı reçeller bu yıl oldukça popüler. Draje tipli nikah şekerleri, gelin ve damat figürlü nikah şekeri gibi klasik modellere de galerilerimizde yer veriyoruz.