Dans Etmek Artık Çok Kolay

Konu dans olduğu zaman insanların büyük bir kısmının aklına ciddi anlamda soru işaretleri kalıyor. Hele de düğün için dans dersi almak isteyen çiftler bir taraftan düğün hazırlıkları diğer bir taraftan dans dersleri derken hiç olmadığı kadar sıkılmaya başlıyorlar. Latino Dans Stüdyosu ise onların bu sıkıntılarını üzerinden atmayı başarıyor.

Firmayı Benzerlerden Ayıran Özellikler Neler?

2000 yılında kurulan stüdyo dans severlerin istedikleri her dansı öğrenmeleri adına çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Her bir branşta o konuda profesyonel olan eğitmen kadrosu yer almakta. Bu kişiler insanların isteklerini belirleyerek onlara en uygun çözümler sunmayı başarıyor. Bulunduğu şehrin en canlı ve büyük dans stüdyosu olan Latino Dans Stüdyosu şimdilerde sektörüne yön veren bir stüdyo oldu.

Düğün Öncesi Alınacak Kurs Önemli Mi?

Düğün dansı çiftlerin eş olarak yapacakları ilk danstır. Bundan dolayı da oldukça özenli olmalıdır. Dansın sıradan bir şekilde geçmesini engellemek ve unutulmaz bir hale getirmek isteyen çiftlerin mutlaka senkronize ve uyumlu bir şekilde dans etmesi gerekiyor. Eğer ki çiftlerin bu konuda bir eğitimleri bulunmuyorsa, alacakları dersler ile isteklerini gerçekleştirebiliyor.

Hangi Danslar Seçilmeli?

Dans seçimi için öncelikli olarak çiftlerle daha öncesinde herhangi bir dans deneyimi olup olmadığı, tercihleri, düğünde çalınacak müzik, gelinlik modeli, dansın yapılacağı pist gibi detaylar görüşülür. Şimdilerde çiftler en fazla rumbayı tercih ediyor.

Dans Derslerine Ne Zaman Başlanmalı?

Dansın kapsamına bağlı olarak 1 hafta ile 2 ay arasında süre değişebilmektedir.

Derslere Giderken Neler Getirilmeli?

Rahat hareket edilebilecek kıyafetler giyilmeli. Ayrıca ayakların bilek kısmını kapatacak ayakkabılar giyilmemelidir. Sın derste ise düğünde kullanılacak ayakkabı ve tarlatan getirilerek prova yapılabilir.

Derslerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikli olarak rahat olunmalı. Eğitmenlerin söyleyecekleri noktalara dikkat edildikten sonra istenilen dans kolaylıkla öğrenilebilecektir.

Müzik Seçimi Nasıl Olmalı?

Daha öncesinde bu konuda araştırma yapmamış olan çiftler eğitmenlerimizden tavsiye alabilirler. Oldukça geniş bir arşive sahip olan dans stüdyosu sayesinde kısa sürede istedikleri tarzda müziği bulabiliyorlar. Böylece bu müzik üzerinden çalışmalarını yapar, düğünde bildikleri müzikle dans ederler.