Çiftler İçin Davetkar Düğün Davetiyeleri

 Davetiyeler genel olarak düğün ile alakalı çok küçük bir detay gibi görülmektedir. Ancak son dönemlerde çiftlerin beğenisine sunulan davetiye modelleri her zevke göre özel olarak hazırlanabilmektedir. Davetiyeler şimdilerde düğün temasının hazırlanmasındaki en önemli etkenlerden bir tanesi oluyor. Artık çiftler binlerce farklı model arasından seçimlerini kolaylıkla yapabiliyor.

 

El Yapımı Davetiyeler

Bu mutlu günlerinde çiftlere istediklerini vermek adına pek çok farklı marka el yapımı özel davetiyeler hazırlıyorlar. Burada önemli olan şey düğünün hangi temada yapılacağı ya da çiftin neleri sevdiği davetiye tasarımcısına anlatmak. Daha sonrasında istenilen davetiye modeli kısa bir süre içerisinde hazırlıyorlar. Çiftler böylesi davetiyeleri hazırlatırken mümkün olduğu kadar istemiş olduğu şeyleri ayrıntılı olarak davetiyeyi tasarlayan kişilere iletmeli. Çünkü aksi bir durumda hazırlanacak davetiyelerde arzu edilen detaylar ortaya çıkamayacaktır.

wedding-so-pretty

Eğlenceli Davetiyeler

Klasik, sıkıcı tarzdaki davetiyeleri kullanmaktan sıkılan çiftler şimdilerde birbirinden farklı davetiye modelleri arasından seçimlerini yapıyor. Çünkü onların tercih ettikleri davetiyeler kimi zaman kağıttan hazırlanmıyor. Sticker, magnet gibi farklı şekillerde hazırlanan davetiyeler ile düğünün ne kadar eğlenceli geçeceğinin sinyallerini veriyor. İsteyen çiftler de düğünleri için özel anı defterleri hazırlatıyor. Düğüne gelen kişiler de çift ile alakalı düşündüklerini bu deftere yazıyor. Daha sonrasında da bu yazılanlar çiftin düğün ile alakalı en güzel anılarından bir tanesini oluşturuyor.

DSC_0188

Aşk Hikayesini Anlatan Davetiyeler

Çalışılan alan, çiftin ortak simgelerinden bir tanesi, küçük şeker kutuları gibi pek çok farklı eşya da artık davetiye olarak kullanılabiliyor. İnsanlar genel olarak bu tarz davetiyelerin fiyatlarını yüksek olarak görüyorlar. Halbuki yapılacak araştırmalar sonrasında da görülebileceği üzere onlarca farklı davetiye firması insanlara en uygun fiyatları vermek adına çalışmalarını devam ettiriyor. Bu sayede çiftler istedikleri davetiye için çok yüksek meblağlarda ödeme yapmıyorlar. Burada önemli olan şey mümkün olduğu kadar kişiye özel çalışmaların yapılması. Böylece düğüne gelecek olan kişiler çiftlerin birbirlerine olan aşklarını en esprili ve muhteşem şekilde öğrenmiş olurlar. Çiftler de daha sonrasında davetiyelerini uzun süreler boyunca saklıyor.

7-ask sarabindan ictik-d