Çiftler İçin Alyans Çeşitleri

Çiftin birlikteliklerinin simgesi olan alyanslar genel olarak hızlı bir şekilde seçer. Ancak özellikle de son dönemlerde meydana gelen yenilikler sonrasında birbirinden farklı alyans çeşitleri ortaya çıkmaya başladı. Dolayısıyla çiftler de kendi tarzlarına en uygun olacak alyansları seçmekte zorlanıyorlar. Çoğu zaman da yapılan yanlış seçimler sonrasında satın alınacak olan alyanslar bir süre geçmesinin ardından istekli bir şekilde takmamaya başlıyorlar. Klasik, işlemeli, renkli, pırlantalı, çok taşlı, tek taş, tam tur alyanslar, elmas yüzükler; bu kategori içerisinde yalnızca birkaç çeşittir. Hayatın her anında kendinden söz ettirmek isteyen kişiler genel olarak tam tur, pırlantalı ve işlemeli alyanslar arasından seçimlerini yapabilirler.

Sade Alyans Modelleri

Sade bir alyans tercih etmek isteyen kişiler ise genel olarak beyaz altın alyans modelleri arasından tercih yapması gerekir. Tamamen sade modelleri seçmek yerine üzerinde çok küçük oynamaların yapıldığı sade ve şık bir görünüme sahip olan alyanslar son dönemlerde en fazla tercih edilen alyans modelleri içerisinde yer alıyor. Alyansının sade modelleri tercih eden ancak yine de taşlardan vazgeçmeyen kişiler de küçük sıralı alyans modellerini seçebilir. Bu modeller istenildiği gibi sade ve şık bir görünüme sahip olacaktır. Alyans denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen şeylerden bir tanesi ise hiç şüphesiz ki tek taş modeller. Tek taş modellerin kendi içerisinde oldukça geniş seçenekler bulunuyor.

Çiftler İçin Alyans Çeşitleri

Minimalist Alyanslar

Özellikle de son dönemlerde ise zarif ve şık bir görünüme sahip olan tek taşların yerini ise minimalist tasarımlar almaya başladı. Bu yüzükler ağırlıklı olarak genç çiftler tarafından seçiliyor. Alyans tercihini taşlı yüzüklerden yana kullanan çiftler ise artık çok daha kalın ve sade yüzük modellerini kullanıyor. Üstelik kalın olan bu yüzüklerin iç kısımlarında geçmişteki gibi yalnızca isimler yazılmıyor. Bununla birlikte artık yüzüğün iç kısmında eşlerin fotoğrafları, nazar boncuğu ya da farklı semboller de bulunabilmektedir. Satışa sunulan alyans çeşitleri arasından istediklerini seçemeyen çiftler ise kendilerine özgü özel yapım alyanslar hazırlatabilir. Ancak bu modellerin hazırlanması ise en az 1 ayı bulacağından çiftlerin buna uygun bir zamanda siparişini vermeliler.

Çiftler İçin Alyans Çeşitleri