Çiçeği Burnunda Çiçekçilik

Gelin çiçeği denildiği zaman insanların akıllarına her zaman bilindik tarzda çiçekler gelir. Bunlar mümkün olduğu kadar sade tarzda hazırlanır ve üzerinde yeteri kadar durmaz. Öyle ki pek çok gelin adayı gelin buketlerini düğün günü seçerler. Böyle olunca da alınan çiçekler asla gelinliğe uygun olmaz. Bu durumu engellemek adına şimdilerde devreye Çiçeği Burunda Çiçekçilik giriyor.

Çiçeği Burunda Çiçekçilik Gelinlere Ne Sunuyor?

Çayyolu Park Caddesi’nde bulunan mağazanın bünyesinde ayrıca sanat atölyesinde bulunuyor. Gelin adayları burada hayallerini gerçekleştirebiliyor. Firmayı rakiplerinden fark yaratan özelliklerinden bir tanesi ise dünyadaki şu an var olan gelişmeleri yakından takip etmesi. Bunun sonrasında teknoloji ve sanat harmanlanmakta ve genç yapısı sayesinde ortay tahmin edilenden çok daha güzel sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Genel olarak firmanın faaliyet alanları çiçekçilik, peyzaj, hediyelik eşya ve organizasyondur.

Düğün ve Nişan İçin Hizmet Paketleri Kapsamında Neler Bulunuyor?

Düğünleri ya da nişanları için Çiçeği Burnunda Çiçekçilik’ten hizmet almayı düşünen çiftler ile bir araya gelen kişiler ilk olarak plan yapıyorlar. Bu plan içerisinde yapılacak şeyler ile alakalı ayrıntılı bilgiler ediniliyor. Çiftin aklında kalan her detay buradaki deneyimli kişiler tarafından not alınıyor ve gerçekleştirilmek adına hazırlanıyor. Gelinlik ya da nişanlık ile uyum sağlayacak çiçek tasarımları ortaya çıkartılırken çifte pek çok farklı örnek gösterilmekte ve böylece çift de kendilerine en uygun çiçekler arasından seçim yapabilirler.

Çiçeği Burunda Çiçekçilik

Çiftler Düğünden Ne Kadar Zaman Önce Başvurmalı?

Özenli tasarımların yapılması için mümkün olduğu kadar erken bir şekilde başvuru yapılması gerekiyor. Çünkü aksi bir durumda hazırlanmak istenen şey ile ortaya çıkacak tasarım arasında ciddi farklar meydana gelebilecektir. Böylesi durumların meydana gelmesini engellemek adına düğünden en az 10 gün öncesinden çiftlerin irtibata geçmeleri gerekiyor.

Bu Senenin Düğün Çiçeği Trendleri Neler?

Her sene olduğu gibi bu senenin de kendine özgü trendleri bulunuyor. Önemli olan şey bunları doğru bir şekilde uygulamak. Gelin buketi için renk seçimi yapmak isteyen gelin adaylarının ağırlıklı olarak pastel renklerin içerisinde bulunduğu renkli buketler tercih edilebilir.