Birbirinden Farklı Davetiyeler

Düğünlerin konseptlerinin belirlenmesi adına atılacak ilk adım hiç şüphesiz ki düğün davetiyesi seçimidir. Çünkü düğüne gelecek olan kişiler artık düğün davetiyelerine bakarak nasıl bir düğün olacağını anlamış olurlar. Bundan dolayı da artık çiftler çok uzun araştırmalar sonrasında davetiye seçimini yapıyorlar.

 

Geri Dönüşümlü Kağıtlardan Hazırlanan Davetiyeler

Şimdilerde artık kağıtlar geri dönüşümlü olarak üretilebiliyor. Organik olarak üretilen bu kağıtlar sayesinde de çiftler çevre dostu olduklarını bu şekilde ifade edebiliyor. Bu tarz davetiyelerin üzerindeki baskıya kadar her şey organiktir. Kullanılacak bu davetiyeler sayesinde çiftler sevdiklerine kendi zevklerine uygun ve geri dönüşümlü davetiyeler hazırlatabiliyor.

$fotoðraf-8

Klaket Şeklinde Davetiyeler

Film çekimlerinde kullanılan klaketleri herkes bilir. Bu klaketler sayesinde iki sahne birbirinden ayrılır. Dolayısıyla böylesi davetiyeler sayesinde de çiftler eski ve yeni hayatlarını ayırmak adına klaket tarzı davetiyeleri kullanabiliyorlar.

7383843

Çarkıfelek Şeklinde Davetiyele 

Hayatında her zaman eğlenceyi ön plana çıkartan çiftler misafirlerinin de eğlenceli zaman geçirmesi adına bu tarz bir davetiyeyi hazırlatabiliyorlar. Davetiyenin bölmelerine küçük şakalar yazılabilir. Böylece bunları okuyacak kişiler eğlenmeye başlayabilir. Davetiyelerin ortasında yer alan okun altındaki mıknatıs sayesinde davetiyelerin kaybolma gibi bir ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu sayede davetiye buzdolabı gibi yerlere yapıştırılabilir.

2014-Düğün-Davetiye-Modası-2

Pop Up Şeklinde Davetiyeler

İlk zamanlarda davetiyeler oldukça kalın kağıtlardan hazırlanıyordu. Şimdilerde ise artık kağıdın şekli ve inceliğinde ciddi anlamda değişimler meydana geliyor. İçerisindeki hikayelerin canlandırıldığı hikaye kitaplarını herkes bilir. Şimdilerde davetiyelerde de aynı şeyler meydana gelmeye başladı. Davetiyenin içerisinde bir anda yükselen kalpler ya da farklı kağıt parçaları sayesinde davetliler bu düğünün masal gibi olduğunu da anlamış olacaklardır.

SONY DSC

Bardak Altlığı Şeklinde Davetiyeler

Herkesin kullandığı tarzdaki davetiyeleri kullanmak istemeyen kişilerin son dönemlerdeki en büyük tercihlerden bir tanesi, bardak altlığı olarak hazırlanan davetiyeler. Hazırlanacak bu davetiyeler şeffaf zarflarda misafirlere sunulmaktadır. Davetliler bu davetiyeler sayesinde onlara verilen parçaları oldukça uzun süreler boyunca kullanabiliyorlar. Bardak altlığı şeklindeki davetiyelerin renkleri ise isteğe bağlı olarak değişim göstermektedir. Çiftler konseptlerine uygun renk ve modelleri kolaylıkla seçebilirler.

5.1.2015_kisiye_ozel_ahsap_bardak_altligi_seti