Bir Nikah Şekeri

Sabundan Şeyler adında kişiye özel sabun ve kokulu taşlar tasarlayarak satışını yapmakta olan marka ile sizler adına konuşarak çeşitli konularda cevaplar aldık.

Bize Biraz Bahseder misiniz?

Kişiye özel butik sabun ve kokulu taşlar hazırlıyoruz. Sabundan Şeyler markası olarak diğer firmalardan farkımız evlilik dönemindeki çiftlere tamamen özel tasarımlar sunuyor olmamızdır. Müşterilerimizin isteklerini dinledikten sonra sabunların üretimine başlıyoruz.

nikah şekeri

nikah şekeri

Renk ve koku seçimi ile birlikte sabunun modelinin belirlenmesi de tamamen müşterilerimiz tarafından seçiiyor. Özetlemek gerekir ise yeni evlenecek olan çiftlerin düğün konseptlerine uygun olan sabunlar ve kokulu taşlar tasarlıyoruz.

Hangi Seçenekleri Sunuyorsunuz?

Piyasada yer alan birbirinin kopyası gibi duran hediyelerden sıkılmış olan çiftler için güzel alternatifler sunmaya özen gösteriyoruz.

şeker

şeker

Misafirlerine verebilecekleri kalıcı hediyeler konusunda butik sabunlar ve kokulu taşlar üretiyoruz. Aynı zamanda çiftleri hediye seçimleri konusunda yönlendirerek düğün telaşlarını biraz olsun hafifletmeye çalışıyoruz.

Hangi Ürünler Tercih Ediliyor?

Düğün, nişan ve söz gibi etkinliklerde genel olarak kalpli ve çiçekli modeller tercih ediliyor. Üzerinde isim yazılı olan modeller ise son dönemlerde daha çok talep görmeye başlıyor.

şekerler

şekerler

Bekarlığa veda partisi ve kına gecesi gibi organizasyonlarda ise daha çok babydoll sabunlar ve kaftan sabunlar tercih ediliyor. Gelin ve damat temalı sabunlarımızı ise daha çok pastel renklerde seçen çiftlerimiz mevcut.