Beyazın Elli Tonu ile Tanışın

“O büyük gün yaklaştıkça heyecanınızın da ikiye katlanmasına şaşırmayın. Hayatınızın çok önemli günlerinden birini yaşamaya, bir başka deyişle beyazın elli tonuyla tanışmaya hazır mısınız? Düğün günü nasıl heyecanlar yaşayacaksınız, hiç merak ettiniz mi?”

Beyaz İç Çamaşırlar

Beyaz her daim saflığı ve masumluğu simgeler. Sevdiğinizle geçireceğiniz koca bir ömrün beyaz iç çamaşırları kadar saf, masum ve temiz olmasını dileyeceksiniz.

iç çamaşırı

iç çamaşırı

Mutlaka düğünün bir yerinde, bir anlığına da olsa “bu mutluluk hiç bitmese” diyeceksiniz. Bembeyaz bir sayfa açılıyor hayatınızda, neler yazacağınız, nelerle yeni sayfaya geçeceğiniz ise tamamen size kalmış…

Beyaz gelinlikler

Düğün gününe dek her akşam yattığınızda gözünüzün önüne askıdaki haliyle gelen beyaz gelinliği nihayet giyme vakti geldi. Belki yıllardır bu anı bekliyorsunuz, belki de sürpriz bir kararla gelinliği giyme vaktini erkene aldınız. Ne kadar uzun süre beklediğinizin aslında hiçbir önemi yok.

gelinlik

gelinlik

Gelinliği giydiğinizde kendinizi bir prenses kadar güzel, asil, farlı ve mutlu hissedeceksiniz. Daha önce size hiçbir kıyafetin bu hissi yaşatamadığını işte o anda anlayacaksınız. Ve elbette gelinliğin neden bu denli özel olduğunu…

Beyaz Takı Seçimi

Daha önce hiç bu kadar parlak takılarınız olmamıştı belki… Bu kadar kıymetli takıları aynı gün taşımamıştınız daha önce! Aslında o takıları önemli kılan düğünüzden hatıra olması, işte bu gerçeği düğünden bir gün sonra anlayacaksınız. Hiç eskimesinler, yıpranmasınlar, o muhteşem duyguyu size her taktığınızda yaşatsınlar isteyeceksiniz.

takı

takı

Düğün hatırası takılar neden her şeyden daha kıymetli imiş, yanıtını düğünden bir gün sonra anlayacaksınız. Özellikle birkaç tanesini seçip ayıracaksınız. Onların sizinle beraber yaşamasını, yaşlanmasını izleyeceksiniz. O özel günün en önemli hatıraları olarak, zaman zaman takıp çıkaracak ve “hala benimsiniz” hissini yaşayacaksınız.

Beyaz Ayakkabı Modeli

Daha önce çok sayıda beyaz ayakkabınız oldu. Hiç birini gelin ayakkabınız kadar sevmediniz.  Çünkü o ayakkabılar sizi yeni bir hayata taşıyacak. Mutlulukla dolu olmasını umduğunuz yeni sayfaya ilk adımlarınızı işte o tozdan dahi korumaya çalıştığınız ayakkabılarınızla atacaksınız.

ayakkabı

ayakkabı

Altında ise bekar arkadaşlarınızın isimleri… Düğün sonrası heyecanla kimlerin isimlerinin silindiğine bakacak ve hemen telefona sarılacaksınız. Damadınız sizi gülümseyerek izlerken…