Bekarlığa Veda Partisi Unutulmaz Olmalı

Harika bir bekarlığa partisi için farklı öneriler sunulur. Kendinizi çok güzel bir ortamda hissedecek ve anılarınızı asla unutmayacaksınız.

Bekarlığa Veda Partisi

Geleneksel kına gecesi partileri yerini bekarlığa veda partisine bıraktı. Doyasıya eğlenmek ise amaç Düğün öncesi kız arkadaşlarınızla harika bir gün geçireceksiniz.

bekarlığa veda

bekarlığa veda

Çılgın bir gece doyasıya eğlence yeni moda bekarlığa veda partisi geleneklerinde. Eğlenmek ve daha sonra o güzel günlerin anısını yaşamak.

Erkekler Mars’tan Kadınlar Venüs’ten

Yaz aylarında ise bekarlığa veda partisi düzenlemelerini şehir dışında hafta sonu tatili olarak düşünenler dahi var. Tatil ve eğlence ile birlikte harika bir bekarlığa veda partisi sizleri bekliyor. Erkeklerde son dönemlerde özellikle darbukalı ve kemanlı bir parti hazırlıklarında kendilerini bulmaya başladı.

Davetlilere Özel Yaratıcılığınızı Konuşturun

Yaratıcı bekârlığa veda partisi fikirleri anıların daha güzel olmasına yardım eder. Fotoğraf ve video çekimi çok önemli. Geceyi güzel kılacak eğlence her zaman önemli. Davetlilere özel bir fal kavanozu her zaman dikkat çeker. Eğlenceli maniler ve hatıraların anılması. Farklı pastalar ile geceyi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Hediyeler

Bekarlığa veda partisinde özellikle ufak hediyeler sevdiklerinize dağıtmanız çok önemli. Gelin için özel hediye sunmak çok gerekli.

hediye

hediye

Pudra ponponlar, ufak biblolar ya da minik el kremleri. Darısı başıma yazılı kıyafetler ve fiyonklar her zaman dikkat çeker. Dantelli kına keseleri ve kına kutuları ise kesinlikle olmalı. El zilleri ise eğlencenize daha bir güzellik katacak.

Planlar Çok Önemli

Organizasyonu her zaman önceden planlayın. Kimler davetli olacak ve menüde neler olacak çok önemli. İkramın ise lezzetli olması gerekir. Fotoğraf ve video çekimi ise hatıralar için gerekli. Her anınızın fotoğrafı çekilmeli.