Balayına Özel Çılgın İç Çamaşırları

Düğün sonrasında evli bir çift olarak gidilecek ilk tatil olan balayında geçirilen zamanı çok daha eğlenceli bir hale getirmek için özellikle de iç çamaşırı seçiminde sınırların dışına çıkmakta fayda var. Bu vakitleri mükemmel hale getirmek için her parçanın doğru seçilmesi gerekiyor.

Oyun Çift Kişi Oynanır

İç çamaşırı denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak kadınlar geliyor. Lakin artık erkekler için de birbirinden farklı modellerde iç çamaşırı çeşitleri hazırlanıyor. Özellikle de esprili iç çamaşırları sayesinde erkekler de bu oyunun içerisinde yer alıyor. Üstelik bu tarz iç çamaşırları yalnızca erkeklere özel hazırlanmıyor. Çiftlere özel hazırlanan iç çamaşırı modelleri ile aynı takımda olduğunuzu belli etmiş olacaksınız.

 

Balayına Özel Çılgın İç Çamaşırları

Renkleri Kullanmaya Hazır Mısınız?

İç çamaşırı denildiğinde kadınların akıllarına genel olarak siyah ve beyaz geliyor. Halbuki artık bu durumda ciddi değişimler meydana gelmeye başladı. Çünkü artık bebek mavisi, limon sarısı, çingene pembesi gibi farklı renkler iç çamaşırları üzerinde görmek mümkün. jarse, saten ya da dantel kumaşlardan hazırlanan çamaşırlar ile dokunma ve görme hisleri hiç olmadığı kadar etkilenecektir. Böylece hayal güçleri artacak, balayında hayal bile edemeyecekleri kadar muhteşem zamanlar geçirecektir.

Kostüm Partisi Düzenleyin

Hayatında eğlence olmazsa olmaz şeylerden bir tanesi ise kişiler birbirinden farklı iç çamaşırı modelleri arasından seçimlerini yapabilirler. Kimono, babydoll, kimi zaman büyük beden erkek gömleği istenileni başarılı bir şekilde verebilecektir.

Balayına Özel Çılgın İç Çamaşırları

 

Sürpriz Yapın

Balayı için şehir tercihi yapan kişiler genel olarak en romantik şehirler arasından seçimlerini yapmaya özen gösterirler. Muhteşem bir gecenin tamamlayıcısı olacak şey ise hiç şüphesiz ki iç çamaşırlarıdır. Şimdilerde artık iç çamaşırlarında öne çıkan şey fonksiyonundan çok görünümü. Burada amaç karşı tarafı şaşırtmak olacağından görünümü değiştirecek her türlü bağcık, fermuar ve düğmelerin bulunduğu iç çamaşırları arasından seçim yapılmalı.

Kıvrımları Öne Çıkartın

Geçmiş dönemlerin aksine artık kıvrımlar hiç olmadığı kadar ön planda. Jartiyer ve korseler kıvrımları ortaya çıkartmaya yardımcı oluyor. Genel olarak yumuşak renklerde hazırlanan parçaların onlarca farklı rengi şimdilerde insanların beğenisine sunulmuş durumda.