Balayı için Avrupa Turları

Son dönemlerde çiftlerin balayı planlarında ağırlıklı olarak tercih ettiği yerlerin başında yurtdışı geliyor. Ancak seçeneklerin fazla olmasından dolayı çiftler kendilerine en uygun seçenekleri bulmakta zorlanıyor.

Orta Avrupa Turları

Balayını Avrupa’da yapmayı planlayan çiftler, Prag-Viyana-Budapeşte turlarına gidebilirler. Turizm şirketleri tarafından hazırlanan bu turlar genel olarak 7 gecelik hazırlanıyor. Hangi şehirde kaç gece kalacağınıza kendiniz karar veriyorsunuz ancak tek turla bu 3 şehri görmeniz mümkün.

Fransa Turları

Dünyanın en romantik şehirlerinden bir tanesi hiç şüphesiz ki Paris. Efsaneleri, hikayeleri, masalları ile aşkın şehri olan Paris için yapılan turlar sayesinde şehrin dört bir yanını gezebilirsiniz.

Balayı için Avrupa Turları

Avrupa Turları

Brüksel, Brugge, Lüksemburg, Amsterdam, Paris şehir turu yapmak isteyen çiftlerse Benelux, Paris, Romantik Yol Almanya turlarına katılabilirler. Bu turlar sayesinde sürekli bir şekilde gezmek, yeni yerler keşfetmek isteyen çiftler, isteklerine erişmiş oluyorlar.

İspanya Turları

Avrupa turu seçimi yapmak isteyen çiftlerin en fazla beğendiği lokasyonlardan bir tanesi İspanya. İspanya ile alakalı turlar farklı şekillerde hazırlanıyor. İsteyen çiftler Bordo, Bilbao, Barcelona, Toulouse, San Sebastian turlarını da içerisinde barındıran Atlantik Kıyıları – Barcelona turlarını; isteyen çiftler ise Büyük İspanya Turlarını seçebilirler. Bu turun içerisinde ise Bilbao, Segovia, Madrid, Barcekona, Cordoba, Granada, Sevilla gibi büyük şehirler yer alıyor. Bu turlar içerisinden hangisi seçilirse seçilsin fark etmez, çiftler gidecekleri yerlerden büyük bir keyifle vakit geçirerek romantik bir balayına sahip olacaklar.

Balayı için Avrupa Turları

Hollanda Turları

Eğlenceli ve sıra dışı bir balayı geçirmek isteyen çiftlerin balayı için tercih ettiği yerlerden bir tanesi Amsterdam. Şehir içerisinde istenilen özelliklere sahip onlarca farklı oteli bulmak mümkün. Amsterdam şehrinin sosyal ortamı, kanalları, eski tarzdaki evleri ile genel olarak sanatsever, gittiği yerlerde en dikkat ettiği şey rahatlık olan çiftlerin tercihi olmakta. Şehirde yer alan Van Gogh Müzesi ise gelen çiftlerin en fazla gittiği yerlerden bir tanesi. Buraya gelen çiftler dünyaca ünlü ressam Rembrandt’ın evini, muhteşem binaları, Jordan başta olmak üzere pek çok yere gidebilir ve mükemmel bir balayı geçirebilirler.