Ankara’daki Çiftlerin Düğün Mekanları

Düğün mekanı denildiği zaman insanların akıllarına ilk olarak gelen yer İstanbul olsa da artık her şehrin kendine özgü düğün mekanları bulunuyor. Dolayısıyla çiftler artık mekan seçimi yaparken kendi şehirlerindeki mekanlara ağırlık veriyor. Şimdilerin en gözde şehirlerinden bir tanesi ise Ankara.

 

Havuz Başı Düğünler İçin Aqua Apple Garden

Kapalı ve açık alanları ile çiftlere istediklerini vermeyi başaran yerlerden bir tanesi olan Aqua Apple Garden; havuz başında kır düğünü isteyen kişilerin ideal mekanı. Çayyolu bölgesi içerisinde yer alan bu mekan özellikle de ekonomik fiyatlı bir yer bulmak isteyenlerin tercihi. Kapalı alanda 375 kişiyi ağırlayan mekan açık alanda ise 1000 kişiyi ağırlıyor.

DSC_0124

Şehir İçinde Kır Düğünü İçin Çakıl Wedding

Bahçelievler’de yer alan Çakıl Wedding, standart paket içerisine yemek menüsü, düğün pastası, alkolsüz içecekler, video çekimi ve süslemeyi ekliyor. Böylece çiftler mekanı seçtikten sonra kolaylıkla detayları netleştirmeye başlayacaktır.

img-4418jpg

Kaliteli Düğünlerin Adresi Erguvan Kasrı

550 kişilik açık, 275 kişilik kapalı düğün mekanı olan Erguvan, Gölbaşı’nda bulunuyor. Burayı seçen çiftler, işlem sonrasında detayları netleştirmesi gerekmektedir.

68fb76bc7ffe281a975019b580ade629

Kulüp Organizasyonları İçin Wonders Event & Wedding

Yenimahalle’de bulunan Wonders Event & Wedding, kişilere havız, kır, doğa ve bahçe manzarası sunuyor. Ayrıca Anıtkabir ve Kocatepe manzarasına sahip olan mekanın kapalı alan kapasitesi 300 kişi iken açık alan kapasitesi ise 1000 kişi.

Wonders-Havuzbaşı-Düğün-Salonu-Ankara-5

Şehrin Popüler Mekanı Mydonose Weddings & Meetings

Ankara’da bulunan pek çok çiftin en fazla tercih ettiği mekanlardan bir tanesi olan Mydonose Weddings & Meetings oldukça farklı hizmeti bünyesinde barındırıyor. Kokteyl kapasitesi 700 olan mekanın yemekli düğün kapasitesi ise 450 kişi. Belirli dönemlerde çiftlere fırsatlar sunan mekanın farklı paketleri bulunuyor. Çiftler burada düğün, nişan ya da kına gecesi organizasyonları yapabilir.

1

Eksiksiz Bir Düğün İçin Crowne Plaza Ankara

Düğünün mükemmel geçmesini isteyen çiftler Crowne Plaza Ankara’yı seçiyor. Düğün paketi içerisinde çiftlerin en fazla istediği her şey eksiksiz bir şekilde bulunuyor. Paketin detaylarını belirlemek isteyen çiftlerin yapmaları gereken tek şey ise yetkili kişiler ile iletişime geçmek.

9a8f0ee9-4ed1-4e94-911a-e18a8c025789